Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 20:15, 14 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7994
anbu napisał(a)


Monia zbierasz szczękę z wrażenia Ślicznie macie!!


Anuśka dziękuję buziaczki
trawiasta... muszę wkońcu ostróżkę wyciąć... schodzi mi z tym...



____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:17, 14 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7994
Katkak napisał(a)
Moniś no nazachwycać się nie mogę, dla mnie jest doskonale


Kasieńko dziękuję i buziaczki wysyłam
liliowce jeszcze cieszą, ale powoli kończą kwitnienie...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:19, 14 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7994
zszywka napisał(a)
Genialne poletko werbeny, w tym roku posadziłam 3 sztuki do przedogrodka. Mam nadzieje ze się ładnie wysieje


Patrycjo oj wysieje ci się napewno... ja te łany mam z dwóch zeszłorocznych sadzonek, a na wiosnę myślałam, że mi jednak takie jej obite wysianie nie grozi, ale jest wszędzie...

pozdrawiam wszystkich, lecę do Was
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Waclaw 23:32, 14 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Monia81 napisał(a)


Ja też takie widoczki bardzo lubię, dlatego tak bardzo chciałam mieć w ogrodzie i już jest buziaczki Aniu
rozchodnikowa zaczyna powoli swoje "5" minut...


Połączenie tych rozchodników z rozplenicami od dawna mi się podoba. Być może zrobię u siebie taką kompozycję?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Iwonka 20:24, 15 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Waclaw napisał(a)

Połączenie tych rozchodników z rozplenicami od dawna mi się podoba. Być może zrobię u siebie taką kompozycję?

Mam tak samo jak Wacław 5 rozplenic posadzonych i .... no właśnie - może rozchodniki

Monia81 napisał(a)
trawiasta...
Twoja trawiasta Monia bardzo mi się podoba, fajne kolory i wysokości roślin. Sama kombinuję ze swoją, ponieważ teraz najlepsza pora na zakup traw. Patrząc na drzewo przy red baronie - to buk czy grab? - tak sobie myślę, że może i ja swojego graba kolumnowego przesadzę na trawiastą, ale właśnie na początku... Ciekawie wygląda takie rozbicie proporcji. Ten mój grab spędza mi sen z powiek, myślałam że muszę dokupić drugiego aby zachować symetrię, ale może wystarczy jeden, ale na początku... Zrobię jutro zdjęcie, może coś doradzisz. Nie ma nic gorszego niż kombinowanie rabaty z roślinami, które już na niej rosną.

Monia81 napisał(a)

Uwielbiam twoje kompozycje, to nie lukier ale szczera prawda - masz dar Monia do łączenia roślin. Zapisuję od jakiegoś czasu ogrodowe inspiracje i w folderze byliny mam folder Monia - wgapiam się w tegoroczne fotki, absolutnie genialne zestawy. Nawet te typowe ogrodowiskowe połączenia u ciebie nabierają lekkości i niepowtarzalności. Dar wielki kochana

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
anabuko1 14:03, 18 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Piękne te twoje widoczki ogrodowe.
Trawy widać bardzo dobrez rosną.Red Baron imponująco rosnie.Ale i liliowce i inne pięknie, po prostu pięknie,
Te niebieskie kłosowe kępy to ?? Perowskia ??
Przeslicznie to wygląda.
Dobrej niedzieli
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 16:37, 19 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Monia81 napisał(a)


Patrycjo oj wysieje ci się napewno... ja te łany mam z dwóch zeszłorocznych sadzonek, a na wiosnę myślałam, że mi jednak takie jej obite wysianie nie grozi, ale jest wszędzie...

pozdrawiam wszystkich, lecę do Was

Jeszcze jedno pytanko.
Co to za ładny, ciemny rozchodnik ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
cyma2704 20:04, 10 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 140
Moniko podglądam stale, ogród już pięknie wydoroślał.
Rabata z perowskią cudna i te łany jeżówek. Dla mnie niedościgniony wzór kompozycji roślinnych.
Wstawiłam rozchodnik od Ciebie w wątku tematycznym. Pieknie się rozmnożył.
Serdeczne dziękuję.
____________________
Sonia
Monia81 20:41, 16 wrz 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7994
Miałam krótką przerwę, ale w wolnych chwilach zaglądałam do Was, żeby być na bieżąco... wspaniały urlop w pięknym kraju... nawet ostatnio w Maii było o Holandii

zakupy też były

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:42, 16 wrz 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7994
Waclaw napisał(a)

Połączenie tych rozchodników z rozplenicami od dawna mi się podoba. Być może zrobię u siebie taką kompozycję?


Wacławie bardzo polecam to połączenie, jest nieprzerwalnie cudne wrześniowy pstryczek z rozchodnikowej...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies