Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Nowa12 20:26, 24 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Pięknie. Sama przyjemność pooglądać tyle zdjęć z takiego ogrodu!
Naprawdę sielanka .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
abiko 20:30, 24 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8404
Monia masz tak ślicznie u siebie, że nie mogę sie napatrzyć. I wiem ile to pracy was kosztowało, ale Tym masz to coś.. co ma też Sylwia w zestawianiu roślin i parę innych osób.. Oczka śliczne.. i powiedz mi co Ty robisz, że Ci tak kuklik rośnie.. albo co ja robię źle
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
BasiaLT 13:13, 25 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Niesamowicie pięknie wszystko się prezentuje. Od tego roku też jestem fanką kuklików. Wprawdzie mam tylko jednego ale moja miłość jest przeogromna. Jak gdzieś spotkam do sobie dokupię albo wysieję z nasion.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Monia81 20:57, 27 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
polinka napisał(a)
Nasyciłam oczy soczystą zielenią i gratuluję pięknych zdjęć


Poli bardzo dziękuję, z tymi zdjęciami to się staram, ale nie zawsze jeszcze wychodzi buziak

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:58, 27 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Waclaw napisał(a)

Bardzo mi się u Ciebie Moniu podoba. To niezapominajki czy brunera?Raczej brunera.


Wacławie tak to brunera, wciąż zachwyca dziękuję i pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 21:02, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81251
abiko napisał(a)
Monia masz tak ślicznie u siebie, że nie mogę sie napatrzyć. I wiem ile to pracy was kosztowało, ale Tym masz to coś.. co ma też Sylwia w zestawianiu roślin i parę innych osób.. Oczka śliczne.. i powiedz mi co Ty robisz, że Ci tak kuklik rośnie.. albo co ja robię źle

Też bym chciała wiedzieć bo u mnie prawie wyginęły po zimie, został się jeden z trzech.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 21:02, 27 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Nowa12 napisał(a)
Pięknie. Sama przyjemność pooglądać tyle zdjęć z takiego ogrodu!
Naprawdę sielanka .


Agatko dziękuję cieszę się, że wudało nam się już osiągnąć pewien efekt ogrodu, który zawsze nam się marzył, jest jeszcze parenaście punktów na liście do zrobienia, i miejsca które drażnią, ale jednak więcej już cieszy buziak


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:14, 27 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
abiko napisał(a)
Monia masz tak ślicznie u siebie, że nie mogę sie napatrzyć. I wiem ile to pracy was kosztowało, ale Tym masz to coś.. co ma też Sylwia w zestawianiu roślin i parę innych osób.. Oczka śliczne.. i powiedz mi co Ty robisz, że Ci tak kuklik rośnie.. albo co ja robię źle


Aguś no zatkało mnie, wiesz... i teraz nie wiem co napisać...
kukliki ci przywiozę bo mi się nasiało, na tarasowej mają przepuszczalne podłoże, kompost wymieszany z korą i widzę, że im to pasuje, ogólnie widzę, że na tej rabacie bardzo fajnie rozsiewają się też inne roślinki, wydaje mi się, że bardzo dużo robi ta kora przekompostowana drobna, ona dodaje tej lekkości no i woda nie stoi... buziaczki
widziałam u Ciebie te piękne rh, mam nadzieję, że za parę lat u mnie też nabiorą masy

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:17, 27 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
BasiaLT napisał(a)
Niesamowicie pięknie wszystko się prezentuje. Od tego roku też jestem fanką kuklików. Wprawdzie mam tylko jednego ale moja miłość jest przeogromna. Jak gdzieś spotkam do sobie dokupię albo wysieję z nasion.


Basieńko też polubiłam te kwiaty bardzo za tą ich lekkość w odbiorze, i tak ładnie prezentują się na tle innych roślinek też spróbuję, może jeszcze jakąś odmianę inną dorwać buziak
kocimiętka w natarciu, lubię ten okres, bo co dzień coś innego zaskakuje...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:19, 27 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
I takie jeszcze inne widoczki roślinne


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies