Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

gosika67 19:35, 31 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Monia81 napisał(a)
I wiecie co, dzisiaj zobaczyłam pierwszy raz u siebie, że mi Red Baron zakwitł... no kurza twarz nie wiedziałam, że on kwitnie...


Ja też, takie jasne kłosy.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Magleska 20:53, 31 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Monia cudownie macie i cały czas coś się zmienia i upiększa -super

ps. pamiętam o tej części cały czas ,ale póki granice zamknięte nic nie mogę przyśpieszyć ….
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basia_KRK 21:02, 02 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Monia, jak u Ciebie pięknie! Irysy i kukliki zjawiskowe, chyba na nie zachorowałam
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
danuta_szwajcer 16:31, 05 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Pięknie Ci wszystko buja, seslera fajnie się prezentuje,dużo się dzieje widzę, prace ciągle postępują Pozdrawiam No i też nie wiedziałam, że Red Baron kwitnie, musze zajrzeć do mojej.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Monia81 22:15, 05 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Widoczki piękne i człowiek by się nacieszył a tu taki ziąb i deszcz.Brr.
Roboty postępują


Powolutko Gosieńko zaplanowane prace idą do przodu, ale w międzyczasie zawsze jeszcze coś innego wyskoczy buziam

dzisiejsze szerokie kadry i nie tylko...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 22:20, 05 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Iwonka napisał(a)

Po tych deszczach ogród niesamowicie odżył, ale faktycznie warzywom brakuje słońca. Jeszcze ten tydzień pokazują zmienny, a potem już ciepło
Uwielbiam tę rabatkę Kiedy ja doczekam takiej seslerii... Zastanawiam się czy w ogóle mam tę trawę bo jest zielona, nawet w słońcu. A twoja zawsze tak fajnie mieni się na limonkowo.
Bordowy buczek będzie kiedyś gwiazdorzył, już super go widać. To kolumnowy czy pendula? Za moim płaczącym nadal płaczę. Nie wiem czy pamiętasz, ale miałam ponad 10 letni okaz i pewnej wichury go powaliło. Od jakiegoś czasu myślę, czy znów go nie wsadzić. Bardzo lubię buki. U ciebie to bordo ładnie pasuje do elewacji. Pozdrawiam Monia w ten deszczowy dzień


Tak Iwonko deszczu było trzeba, roślinki bujniejsze, chociaż pełno mszyc wszędzie, zawsze są plusy i minusy, nie ma tak, żeby było w sam raz...a buczek na tarasowej to Rohan Pyramid, mi się buczki podobają za te ich ulistnienie, takie mają delikatne te liściorki w odbiorze... buziaczki
tulipki już do wykopania czekają, jakoś zabrać się za to nie mam czasu... brrr


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 22:24, 05 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Zana napisał(a)


Cudnie. Wyśmienita porcja pięknych zdjęć, mogłabym wiele zacytować
I sesleriowa, i wilczomlecze, i brązowe trawiszcza z zieleniną, i piękna hosta przy placyku huśtawkowym. Monia, możesz być z siebie dumna jak paw (a może pawica)


Anulka dziękuję z sezonu na sezon jestem faktycznie dumna z siebie i mojego eMa, że wyszło nam coś fajnego buziaki

kocimiętkę uwielbiam i na focia widać porozrzucane wiadereczka, jest roboczo

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
malgorzata_s... 22:26, 05 cze 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Matuchno ale obfitość Cudnie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Monia81 22:28, 05 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Wendy79 napisał(a)
Monia, zachwycam się nieustannie.


A ja zachwycam się u Ciebie uwielbiam te Twoje rabatki buziam

buczek w liliowcach łatwo w tym roku sezonu nie zaczął, oberwał od przymrozku i jakiś taki marniejszy...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 22:31, 05 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
gosika67 napisał(a)


Ja też, takie jasne kłosy.


I ten jeden kłos się nadal utrzymuje, po deszczu to taka zmokła kura, ale jest
pozdrawiam Gosieńko

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies