Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 21:02, 09 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
BasiaLT napisał(a)
Moniś ależ u was wszystko poszło z kopyta. Piękny efekt. Nie wiedziałam że Red Baron się kłosi. A to niespodzianka. W mnie dalej sucho bo tylko lekko pokropiło.


Ruszyło teraz, coraz bujniejsze się robi, chociaż, przez te deszcze ślimaki się pojawiły, wszędzie włażą... u nas tak popaduje, w niedzielę przeszła burza, a dzisiaj trochę posiąpiło... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:09, 09 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Krakus napisał(a)

Super wyszło wkomponowanie ławeczki w rabaty pewnie się miło pobujać w takiej scenerii...wszystko u Was mega bujnie rośnie ale jak piszesz mszyca szaleje...masz jakies sprawdzone ekologiczne sposoby na mszyce ? albo sposoby jak biedronki przyciągnąć


Tak to sama przyjemność, jak się roślinki rozrosną wkoło to nas na tej huśtawce zakryją był moment, że się zastanawiałam gdzie mi biedronki polazły, bo było ich pełno, a później znikły, teraz widzę, że znów ich coraz więcej, pełno widziałam złożonych jajek, i widzę, że jest już ich więcej w ogrodzie, jedzonka u mnie mają pod dostatkiem, niczym nie pryskam... pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:10, 09 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
popcorn napisał(a)
Super Bujnośc widze i jakie wszystko zadbane, rewelacja pozdrawiam!


Karola bujność jest, ale są miejsca, które nie są zadbane, wierz mi buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:11, 09 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Kawa napisał(a)
Moniś ale pięknie!
kocimiętkę uwielbiam i jestem zakocimiętkowana!
cudne te twoje rabaty
a i placyk super wyszedł! jak zarośnie będzie mega


Kamilko dziękuję kocimiętka daje teraz czadu, za to ją bardzo lubię, bo przy niej jest tak gwarno, że cała chodzi, taki ruch na niej buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:12, 09 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Moniś w czwartek późnym popołudniem wyjeżdżamy ale do 16.00 jesteśmy.


Gosieńko to przełożymy na inny termin, nic nie ucieknie buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:14, 09 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Makusia napisał(a)
Kociak wie, gdzie ma się położyć- na dywanie
Z placykiem pod huśtawką- dobra zmiana! (bez skojarzeń proszę )


Marta, ależ mi niespodziankę zrobiłaś, jak fajnie, że jesteś zaraz lecę do Ciebie zobaczyć co u Ciebie słychać nie uciekaj już na tak długooo... buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:17, 09 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
anabuko1 napisał(a)

Z przyjemnością obejrzałam piękne hosty i ostnice


Aniu hostami to się zaraziłam od kilku m.in od Ciebie, zawsze je podziwiam hosty to moja druga miłość roślinna, bo na pierwszym miejscu to piwonie, choć krótko kwitną... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:21, 09 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
ElzbietaFranka napisał(a)
Monia witam

Przejrzalam trochę wątku jak wszystko szybko rośnie. Stipy dają czadu u mnie też już kwitną. Same się sieja, ale usuwam lub sądzę wszystkie siewki w jednym miejscu niech rosną są ładne będą na przyszły rok.

Ławka ekstra i żwirek też. Marzę o takiej ławeczce nad oczkiem muszę się rozejrzeć po marketach. Położyć się w lasku brzozowym moje marzenie.
Mim nadzieję, że popadało na Śląsku bo u nas przeszła ogromną burza i dobrze podało.

Pozdrawiam



Elu fajnie, że zajrzałaś stipy lubię bardzo, zawsze fajnie wyglądają w różnych zestawieniach z innymi roślinkami, mi się właśnie podobają, takie połacia stipowe, szybko nabierają masy i wyglądają rewelacyjnie Twój lasek brzozowy to bajeczny, też bym się w takim chciała wylegiwać, a u nas tak popaduje prawie co dziennie, burza w niedziele przeszła, ale na szczęście bez gradu, no i dzisiaj też lekko siąpiło, na jedno dobrze, bo podlewać nie trzeba, ale za to zaś ślimaki się pokazały... pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 21:29, 09 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Monia fajnie wyszedł ten placyk pod huśtawką podoba mi się
jak będziesz mieć za dużo bylin,to nie wyrzucaj na kompost chętnie przyjmę nadwyżki
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 21:48, 09 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Magleska napisał(a)
Monia fajnie wyszedł ten placyk pod huśtawką podoba mi się
jak będziesz mieć za dużo bylin,to nie wyrzucaj na kompost chętnie przyjmę nadwyżki
Buziaki


Madzia to tylko mi mów co chcesz to ci będę sadzonki robić, kukliki i brunery już czekają, może się za niedługo spotkamy buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies