Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 16:41, 03 sty 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
sylwia_slomczewska napisał(a)
Po sąsiedzku za płotem też ktoś coś próbuje robić?


Sylwuś niestety nie sąsiedzi u nas podziwiają, ale u siebie nie mają czasu i zbytnich chęci...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 16:48, 03 sty 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
inka74 napisał(a)
Bardzo dużo zrobiliście. Poprawiona ścieżka super. Kącik z huśtawką też bardzo zyskał. Ognisko będzie miało ławeczki? I nieustannie zachwycam się nasadzeniami. Jak to wszystko szybko ci się rozrasta.


Iwonko dziękuję ja chciałam ławeczki przy ognisku, ale mój Emuś nie, więc kompromis musi być, bo to nasz wspólny ogród, więc stanęło na krzesełkach, które można składać... aczkolwiek w przyszłości mam jeszcze cichą nadzieję na przekonanie GO na półkoliste ławeczki z oparciem, no marzą mi się więc zobaczymy
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
SlonecznyOgrod 17:31, 03 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Hej!
Dużo zrobione i nie tylko w ostatnim roku ale od początku, bo przecież było puste pole, no może ta jedna brzoza hihi ale to nie za dużo




Wszystko pieknie, duzo pracy, dobrze, że wspólnie robicie

Brawo!


____________________
DarciaSłoneczny Ogród
sylwia_slomc... 17:47, 03 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Monia81 napisał(a)


Sylwuś niestety nie sąsiedzi u nas podziwiają, ale u siebie nie mają czasu i zbytnich chęci...

Szkoda bo gdyby sensownie zagospodarowali choc drzewkami Twój ogród zyskałby perspektywę szerokości, ale u mnie ten sam problem, szczere pola podkreślają, że długo, a wąsko. U Ciebie i tak tego tak nie widać bo nie masz pod górkę, ale u mnie czasem mi przeszkadza
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 18:09, 03 sty 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
anabuko1 napisał(a)

Bardzo duże i piękne zmniany :0
Brawo!!



Dziękuję Aniu przy takich porównaniach widać, ile się już zrobiło, a ile jeszcze zostało plany na ten rok są, oby tylko zdrowie i siły były to będzie dobrze buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:17, 03 sty 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
Anda napisał(a)
Moniś, ale super Widać, że praca i zapał się opłacają. Pięknie. Teraz już pomocy nie potrzebujesz w komponowaniu rabat, teraz możesz pomagać innym



Ewuś dziękuję sama nie wiem czy się nadaję do doradzania... siebie znam i dzięki Wam poznałam jeszcze lepiej i jakoś ten efekt zamierzony został w dużej części osiągnięty a u kogoś jakoś trudno mi doradzać, może z czasem to jeszcze przyjdzie buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
malgorzata_s... 19:22, 03 sty 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Moniś Ogród wspaniały i jakże inny niż na początku. Efekt pracy powalający Wspaniałego roku i normalności Mam nadzieję że niedługo nas uwolnią i ruszą spotkania
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Roocika 21:08, 03 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Monia81 napisał(a)
nadal zachwycam się nieustająco tymi nasadzeniami i połączeniami (Ewuś buziak wielki)




Bardzo dużo zrobiliście i jest pięknie.
Bardzo mi się podoba ta rabata
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Margerytka40 09:31, 04 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Monia pozdrawiam w Nowym roku cieplutko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Pola 20:10, 04 sty 2021


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Monia, ogrom pracy zrobiliście w tym sezonie, wszystko świetne i do siebie pasuje.
Zmiany ogromne i to w bardzo krótkim czasie. Gratulacje, życzę Ci dużo siły i pomysłów.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies