Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 20:16, 01 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Agatorek napisał(a)
Kurnik po liftingu wygląda świetnie! Brawo dla eMa

Ogród w śniegu rzeczywiście bajkowo wyglądał . Lubię takie widoki, ale zimą .


Aga dziękuję kwiecień nam przeplatał tą pogodą, ale cosik tam kwitło i oko cieszyło buziak

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 20:25, 01 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Świetnie teraz wygląda domek ogrodnika bo już z kurnika awans dostał i uprasza się o nową nazwę
Monia jak cebulowe, kwitną już? Sprawdziły się odmiany? BO u mnie zamiast tulipanów kremowo różowych mam pomarańczowe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 20:26, 01 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Magleska napisał(a)
Monia nie wiem ,czy chwaliłam nowy domek ogrodnika wiem ,że już się nim zachwycałam ,ale chyba nic nie napisałam .....ech sks

Podziwiam Ciebie ,Sylwię i wszystkie pozostałe właścicielki wielkich areałów ja nie wyrabiam się u siebie ....a jak Wy to robicie na dużym terenie szacun


fajne te kurki miałaś chciałabym ,ale Rawena by zagryzła ....więc też jeszcze nie teraz

Ps. kiedy będziesz w moich rejonach ? Kawka zawsze aktualna
Buziaki



Madzia buziak zobaczymy się to pogadamy pytałaś o rabatę w kolorach nieba, oto i ona nie umiem jej objąć całościowo, na żywo wygląda już fajnie, podosadzam jeszcze w sezonie to co sobie wymyśliłam i zobaczę jak będzie ale dzięki narcyzom jak widzę tą rabatę to się śmieję



____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:31, 01 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Milka napisał(a)

Bardzo ładnie wyszło.
Kurki i kogut były fajne, ale rozumiem decyzję, stale czasu brak, trzeba wybierać
A wiosna juz jest i jest czym się cieszyć.
Zimowe-wiosenne widoki rzeczywiście bajkowe


Irenko dziękuję buziak
Tulipanowo


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:34, 01 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
I takie też kwitną
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:37, 01 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
A te kojarzą się mi z ogródkiem babcinym, a jak pięknie pachną

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:39, 01 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Cieszę się bo uporałam się też z przygotowaniem miejsca na łąkę kwietną, jest posiana teraz czekam na efekty

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:43, 01 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Boróweczki też ogarnięte, wrzuciłam im suszu z pod tuj i zrębki( nie świeże uleżane ze 2 sezony) czysto się zrobiło...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:47, 01 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
No i mam pytanko, czy ta moja magnolia to Black Tulip ... bo już nie wiem, maźnięta przez przymrozki, no ale jakoś tam kwitnie.

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:54, 01 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
sylwia_slomczewska napisał(a)
Świetnie teraz wygląda domek ogrodnika bo już z kurnika awans dostał i uprasza się o nową nazwę
Monia jak cebulowe, kwitną już? Sprawdziły się odmiany? BO u mnie zamiast tulipanów kremowo różowych mam pomarańczowe


Sylwuś no to już będzie domek ogrodnika jak na razie część tylko kwitnie, wiele jeszcze jest w pąkach, jak się rozwiną to wrzucę fotki i zobaczę czy się zgadza już nabrzmiałe co niektóre, ale rabata z narcyzami wygląda mega fajnie, jeszcze ich na jesieni dosadzę




____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies