Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Ewa777 19:04, 05 kwi 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Ach, rozumiem, czyli dawny kurnik przerabiasz na domek ogrodnika. Też fajnie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Monia81 19:04, 10 kwi 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Myślałam, że kurki zawitają do nowego domku już teraz. A co planujesz w tym odnowionym kurniczku?


Haniu kurki niestety muszą poczekać, przerobiliśmy wcześniej ten temat, ale niestety nie wyrabialiśmy na zakrętach, aktywność zawodowa mocno nas czasowo ograniczała, a teraz też tego czasu nie za wiele ale może kiedyś w byłym kurniczku już mam częściowo narzędzie poprzenoszone i kiedyś może będzie blat roboczy do przesadzania roślinek i innych robótek ogrodowych, teraz to też taki mały składzik na meble ogrodowe
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:10, 10 kwi 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Mirka napisał(a)
Monia jak przycinasz tego bodziszka co mi przysłałaś?
Ciachać przy ziemi?
Kurki też chciałam ale tak jak ty plan na emeryturę zostawiam


Mireczko odkąd mam tego bodziszka to nic z nim nie robiłam, kiedyś się zastanawiałam nad cięciem, ale jakoś z nożycami nigdy do niego nie dotarłam...
Teraz jest taki ...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:15, 10 kwi 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
ElzbietaFranka napisał(a)
Zenek dobre imię dla koguta.
Madziu powiedz mezowatemu aby ci jakaś pile elektryczna lub na akumulator kupił do przycinania. Kobieto sekatorem to nie praca ducha można wyzionąć.

Kurki dobra sprawa jak jesteś na miejscu i lisy nie grasują.
Jajeczka też smakują.

U mnie też śniegu od groma było. Pewnie jeszcze jest ale słonko już dobrze grzeje więc mam nadzieję, że jest go już mniej.

Pozdrawiam


Elu z tym cięciem to tak w tym roku wyszło, mój eMuś mi piłą ciachał trawy ale w tym roku pech, bo po wycięciu 2 miskantów piła padła i musiał odwieźć do serwisu, a mi szkoda było czasu tracić i ciachałam ręcznie, bo elektryczne nożyce nie dawały rady...
u nas dzisiaj zimno, coś nam pogoda nie potrafi się zdecydować
pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:17, 10 kwi 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Ewa777 napisał(a)
Ach, rozumiem, czyli dawny kurnik przerabiasz na domek ogrodnika. Też fajnie


Tak Ewuś pozdrawiam


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 20:42, 10 kwi 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajny domek ogrodnika wyszedł. Też bym taki chciała. Na razie wiele innych spraw do ogarnięcia ale kiedyś w części warzywnej zażyczę sobie taki
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Agatorek 00:14, 11 kwi 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Kurnik po liftingu wygląda świetnie! Brawo dla eMa

Ogród w śniegu rzeczywiście bajkowo wyglądał . Lubię takie widoki, ale zimą .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 06:48, 14 kwi 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Monia nie wiem ,czy chwaliłam nowy domek ogrodnika wiem ,że już się nim zachwycałam ,ale chyba nic nie napisałam .....ech sks

Podziwiam Ciebie ,Sylwię i wszystkie pozostałe właścicielki wielkich areałów ja nie wyrabiam się u siebie ....a jak Wy to robicie na dużym terenie szacun


fajne te kurki miałaś chciałabym ,ale Rawena by zagryzła ....więc też jeszcze nie teraz

Ps. kiedy będziesz w moich rejonach ? Kawka zawsze aktualna
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Milka 08:01, 14 kwi 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Monia81 napisał(a)
Dzięki pogodzie udało się w marcu porobić opryski miedzianem, promanalem, dałam dolistnie miksturkę Bogdzi różanecznikom sporo tego się nazbierało, ale udało się wszystko zrobić

kurnik nabrał wyglądu, zostało jeszcze pomalować, ale śnieg zatrzymał wszelkie prace na zewnątrz...


Bardzo ładnie wyszło.
Kurki i kogut były fajne, ale rozumiem decyzję, stale czasu brak, trzeba wybierać
A wiosna juz jest i jest czym się cieszyć.
Zimowe-wiosenne widoki rzeczywiście bajkowe
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Monia81 20:13, 01 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Margerytka40 napisał(a)
Fajny domek ogrodnika wyszedł. Też bym taki chciała. Na razie wiele innych spraw do ogarnięcia ale kiedyś w części warzywnej zażyczę sobie taki


Cmok ten domek ułatwił mi trochę życie, jest w połowie działki, więc nie muszę wozić tych wszystkich narzędzi ze sobą bo mam je bliżej pomalowany na kolor taki jaki jest w całym ogrodzie, brązik

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies