Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Magleska 15:37, 04 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Monia wzdycham słów brak ,tak masz ślicznie
domek ogrodnika rewelka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Waclaw 17:18, 04 maj 2022


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Monia81 napisał(a)


Asiu dziękuję
teraz czas brunerek


Pięknie w takiej masie wyglądają.
Ja zbieram siewki i być może podobnie uczynię bo efekt jest zachwycający
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Milka 07:25, 07 maj 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Monia81 napisał(a)
No i mam pytanko, czy ta moja magnolia to Black Tulip ... bo już nie wiem, maźnięta przez przymrozki, no ale jakoś tam kwitnie.


Monia, to nie ona. Black T. ma czerwone-- malinowe kwiaty, również w środku, takie puchary i nigdy nie otwiera kwiatu, taki na w pół zamknięty jest.
Ważne, że kwitnie.
Czekam na łąkę kwietną, kawał pracy. Ujęcia z tulipanami piękne, te powtórki na rabacie robią wrażenie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
SlonecznyOgrod 15:26, 08 maj 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Monia81 napisał(a)


Daria dziękuję
Z kalin japońskich mam tylko Eskimo i ta już ruszyła, nawet mszyca czarna już na niej siedzi, te zwykłe Rosea i Compactum też już puściły. Poczekaj bo może u Ciebie potrzebują jeszcze trochę czasu, ciężko się ta wiosna rozkręca, w dzień nawet fajnie, ale noce zimne...



Obawiam się, że juz nie wypuści ponieważ wszystkie u mnie już kwitną.

Pokaż tą Eskimo jak będzie kwitła
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Margerytka40 18:37, 08 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Też mam brunnerki masowo i nie mogę się napatrzeć na ten lazurowy kolorek. Monika piękna wiosna
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Dominika11 11:43, 12 maj 2022


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Moniś cudnie jest u Ciebie, tulipany i narcyze powalają
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Iwonka 15:22, 12 maj 2022


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Masz prześliczne kompozycje z tulipanów, super pomysł z sadzeniem kępkami. Nie wiem czy nie skorzystam z tego patentu jesienią i na mojej górce dosadzę EE. Twoja tarasowa to super inspiracja.
Podoba mi się też ten różowo - łososiowy tulipan, pamiętasz nazwę? Wyglądają trochę jak Salmon van Eijk.

Domek ogrodnika rewelacja, spójny z resztą architektury. Pochwal Jędrka, zuch facet z niego!!!
Uwielbiam wasz ogród Monia, te wijące się rabaty są mega. Do dziś wspominam, jak sobie miedzy nimi wędrowałam i końca nie było widać.I taki spokój tam macie...

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Agatorek 01:02, 14 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Monia, jak tam wiosna, rozkręca Ci się?

Brunnerki bardzo lubię, mam narazie tylko jedną kępkę, ale lubię się na nią pogapić
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Monia81 21:15, 24 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
antracyt napisał(a)
Nadrobiłam majowe zdjęcia Wiosna u Ciebie równie przyjemna jak pozostałe pory roku. Bardzo fajnie wyglądają takie jednolite nasadzenia cebulowe i brunnera w masie.


Zuza dziękuję wiosna jest cudowna, ale w tym roku masakrycznie sucho... dzisiaj lekko posiąpiło z nieba, ale teraz już chyba nie pada, to kropla w morzu potrzeb... a tu szaleństwo brunerkowe jeszcze trwa


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:21, 24 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
Roocika napisał(a)
Piękna wiosna, rozkręca się, pogoda mało łaskawa to powoli.

Ciekawa jestem łąki kwietnej

I buczki u Ciebie z liśćmi

Brunnera teraz gwiazdorzy...


Asiu pogoda rzeczywiście bardzo łaskawa, jakby jeszcze więcej mokrego spadło z nieba, to już by była pełnia szczęścia łąki też jestem bardzo ciekawa, bo od chwili posadzenia, do teraz nie padało, coś powschodziło, ale jak to będzie wyglądać, to się okaże teraz jeden z najpiękniejszych momentów wiosny, maj, cudowny miesiąc, się rozkręca wszystko, czas orlików


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies