Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

anna_t 14:49, 27 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Toszka napisał(a)
Aniu, może mam sklerozę, ale chyba dostałam olśnienia z twoimi Rh. Przypomnij mi, jakie ph mają.
Iwona na śląsku jestem w pt sprawdzę ale pamiętasz leciałam wtedy na szybko do sklepu konsultujac na wątku kwasomierz czy taki kupować. I chyba wyszło wtedy ok 5-6ph
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 14:52, 27 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
anbu napisał(a)


Aniu a widziałaś go? Jaki on duży?
nie pamiętam już Ania. Wejdź na stronę arboretum Rogów - sprzedaż i tam są wielkości i ceny
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 14:56, 27 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
makadamia napisał(a)
Aniu, wykorzystaj te rysunki, które wrzuciłaś na pierwszą stronę - tam masz pomysły, jak wsadzić cisy
A byliny to sobie same poradzą - nawet posadzisz "pod linijkę" to się poprzerastają, wymieszają i nabiorą takiego looku o jaki Ci chodzi
tak Cisy będę sądzić według schematu aby one wszystkie w całym ogrodzie tworzyły szkielet gdy zima łyso będzie tylko traw i bylin nie umiem ułożyć. Ale porostu chyba według wysokości ułożę a byłyby jakoś w artystyczny nieład
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 15:00, 27 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
malgol napisał(a)
Ania, gdzie te "brzydkie" obeliski? pokazujNa pewno nie są brzydkie tylko tak kokietujesz
są Gosia.. w sob zrobię fotki. Ja chciałam w kwadracie bo u mnie bardziej geometryczne wszystko i nie zrobił mi górnych przewiazek.takie pręty wystają 20cm niewiem jak mógł na to wpaść :/
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Makusia 15:04, 27 mar 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Boję się tu wchodzić, bo ja merytoryki za sobą nie niosę, a wątku nie chcę zaśmiecać- wiedz, że jesteś pod obserwacją, a śladów swej obecności zostawiać nie będę
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anna_t 15:06, 27 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Dobrze że ty po tej dobrej stronie mocy pracujesz
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
malgol 15:07, 27 mar 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
anna_t napisał(a)
są Gosia.. w sob zrobię fotki. Ja chciałam w kwadracie bo u mnie bardziej geometryczne wszystko i nie zrobił mi górnych przewiazek.takie pręty wystają 20cm niewiem jak mógł na to wpaść :/


Ja nie mogłam się zdecydować czy okrągłe czy w kwadracie chce i w końcu zrobiłam okrągłe... wydawało mi się ,że łatwiej oplotą je gałęzie i nic z obeliska nie będzie wystawało.Nie wiem skąd mi ten pomysł przyszedł do glowy
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
anna_t 15:13, 27 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ale ładne są, takie romantyczne. Moje miały być nowoczesne a wyszły porostu brzydkie.. trudno LO już w pierwszym roku puścił 1,5m pędy więc liczę na to że szybko zarosnie te paskudy
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
malgol 15:17, 27 mar 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
moje tez miały być proste i nowoczesne ,stąd minimum ozdób, ale wyszło jak to mówia "jak zawsze"
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
bacowa 06:20, 28 mar 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Ania , ty masz parczelinę ? , ciełaś ją już ? . Mam duży krzak i czaję się żeby go przyciąć i nie wiem jak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies