Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

_Martini_ 17:08, 25 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Ania, a czemu chcesz inaczej te rośliny ustawiać? Ty może na żywo inaczej to widzisz, ale tak z obrazka, to ja bym tylko zamieniła kostkę z przetacznikowcem miejscami, w sensie odbicie lustrzane. Sugeruję się tą drugą inspiracją.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
kamcia 11:33, 26 mar 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Melduję się w nowym wątku i trzymam kciuki za realizację planów

Aniu kupiłaś już lawendę? Ja u siebie mam hidcote bardzo szybko rośnie i ma ciemny wyraźny kolor, ja swoją kupowałam na all i byłam bardzo zadowolona z roślinek. Możesz u mnie zobaczyć jak wyglądała po posadzeniu, a jak w pełni sezonu

Ja też mam problem z rodkami, są niby zielone, niby rosną, ale nie kwitną
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Rojodziejowa 12:05, 26 mar 2017


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8661
rety rety, nowy wątek, już chwilę zresztą... ale dopiero teraz do żywych wracam, więc spóźniona jestem
Zapisuję do kibicowania
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Madzenka 18:24, 26 mar 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Stęsknilaś się za ogrodem? Dostałaś powera po nieobecności?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anna_t 20:58, 26 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Anita rabat kwadrat 3x3
Ania szalona kobieto, namiar od ciebie przecież dopiero w pt obdzwanialam i to z pociągu
Martyna przetacznikowiec chyba duży rośnie..? A tam z prawej są rododendrony jeszcze małe dlatego pomyślałam na tył je dać..
Kamcia widziałam twoje rodki, dziwne. Mali się znam ale może mali wody w sierpniu albo larwy skoczka wyjadajace paki? Lawendy jeszcze w obi nie ma..
Asia hello
Madrzen mam mega powera! O 3 miejscach naraz myślę.. muszę to sobie chyba spisać i poukładać jakoś pomysły.. pytałam Cię o rodki??
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Toszka 22:34, 26 mar 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Aniu, może mam sklerozę, ale chyba dostałam olśnienia z twoimi Rh. Przypomnij mi, jakie ph mają.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anbu 22:37, 26 mar 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
anna_t napisał(a)
Ania ja już zdecydowałam i nawet znalazlam: brzozy nic wyjątkowego.
czytałam u Ciebie o zainteresowaniu strzepiastokorym, w Rogowie jest, jak bedziemy tam się spotykałay grupą łódzką to mogę ci kupić i wysłać
mam jabłonie Royality nad ktorymi też dumasz ale one chyba padły albo zatrzymały sie w czasie :/ jak zakwitną to wrzucę fotki, też w Rogowie kupowałam 2 m


Aniu a widziałaś go? Jaki on duży?
____________________
Ania Ogród Ani :)
makadamia 08:02, 27 mar 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Aniu, wykorzystaj te rysunki, które wrzuciłaś na pierwszą stronę - tam masz pomysły, jak wsadzić cisy
A byliny to sobie same poradzą - nawet posadzisz "pod linijkę" to się poprzerastają, wymieszają i nabiorą takiego looku o jaki Ci chodzi
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
bdan 13:12, 27 mar 2017


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Ania wpadaj do mnie, opinii potrzebuję. A Ty różana jesteś, to masz już te tematy ogarnięte i przerobione
malgol 14:36, 27 mar 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Ania, gdzie te "brzydkie" obeliski? pokazujNa pewno nie są brzydkie tylko tak kokietujesz
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies