Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Wejście, ładna mi wizytówka, heeelp

Pokaż wątki Pokaż posty

Wejście, ładna mi wizytówka, heeelp

myszorek 17:12, 15 wrz 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Limko, bardzo proszę. Sama lubię czasem wykpić sytuację i obrócić ją w żart, jeśli jest trudna, lub beznadziejna
____________________
ogród zmyślony
Michael 19:33, 15 wrz 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Widzę, że burzliwie trwają pracę nad wejściem frontowym ... i bardzo dobrze co kilka głów to nie jedna
efekt prac widać i to już mi się podoba trzymam kciuki za powodzenie eh co ja mówię przy takich doradcach to powodzenie "murowane"
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Gardenarium 22:59, 15 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Lubię poczucie humoru Myszorka
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Limka 16:10, 16 wrz 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 295
gardenarium napisał(a)
Lubię poczucie humoru Myszorka


To jak Myszorek pisze ... nie do pobicia !

Pokażesz jak tam zmiany przy rh? Zerkałam w drugim wątku i tez nie widziałam. a zrozumiałam, ze coś tam były jakieś zmiany.
____________________
Nasadzenia przed domem
myszorek 19:31, 16 wrz 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
o, Michałek się też odezwał, strasznie mi miło

Limko, ykm, no jakoś utknełam z tymi zmianami, może jutro kupimy trochę ziemi w tak zwanym międzyczasie i podosypujemy pod wszystko. Próchnica też się skończyła, ale nie mam szans pojechać do "Pompona"Jedno wiem, znowu zrobiłam za wąską tą rabatę, będzie poszerzanie na kolorową obwódkę przed świerkami i pewnie rh wyciągnę jeszcze na środek, bo zaraz się znajdzie u sąsiada na działce i wogóle jak mi się już wydaje, ze pomysł jest niezły, to zaraz go skopię swoim astygmatycznym okiem. Dobre jest to, że będę miała okazję podszkolić się w kancikach.

Danuś, bo nie da się inaczej przyjemnie życ.Trzeba wymyślać jakieś głupoty, żeby samemu się trochę rozluźnić i innych też.Może to trochę dzięki temu zaskoczyli mnie w pracy bardzo miłym powitaniem i wyrazami życzliwości.Zupełnie się tego nie spodziewałam po tylu latach mojego "niebytu" w firmie.
____________________
ogród zmyślony
Limka 20:28, 21 wrz 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 295
Posadziłam dzisiaj malutkie serby, 1 m od siatki i w odległości 1,2 od siebie, mam nadziję, ze nie za rzadko. Tylko nie wiem co to będzie jak porosną... widzę siebie z laseczką pukającą się w głowę tą laską, po co takie wysokie drzewa. CHyba trzeba będzie je ciąc co roku na jakiejś wysokości wszystkie np 2,5 metra.
Co tam u Ciebie? Nie robisz? Danusia zrobi? Ale teraz czy wiosną? Ciekawa jestem, bo myślę, ze będzie superaśnie.
____________________
Nasadzenia przed domem
bogumila 14:00, 23 wrz 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Ale zmiany... bardzo ciekawie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies