Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chaos kontrolowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos kontrolowany

Margerytka40 22:17, 29 mar 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AnkaK napisał(a)

Ja też wcześniej nie znałam, ale seslerią mnie ściągnęli bo u nas nigdzie nie ma.
Dziś wsadziłam ciemierniki i 4 śliwy, wykopałam kilka seslerii i hortensje. Na miejsce hortek muszę przesadzić większe hortki, które blolkują mi miejsce na miskanty. Mniejsze hortki pójdą dalej w bajzel, który muszę ogarnąć. Mam do wsadzenia jeszcze 22 małe śliwy wiśniowe i 6 grabów. Żeby wsadzić śliwy muszę przesadzić vanilki, a żeby graby - miskanty... Więc wątpię, że jutro i w sobotę się wyrobię Czyli jak co roku przesadzanie z flanki na flankę...


Hi ,hi skąd ja to znam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnkaK 22:27, 29 mar 2018


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Najgorsze jest to, że w zeszłym roku wiosną robiłem dokładnie to samo, tylko w innej konfiguracji. I obiecywałam sobie, że to już ostatni raz. I co? Znowu lawirowanie między tym co rośnie i wszędzie wykopki ☺
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Makusia 22:27, 29 mar 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ktoś chyba cała zimę do świnki skarbonki odkłada
Piękne zakupy!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AnkaK 22:30, 29 mar 2018


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
A wiesz Marta, że trochę tak ☺ wiedziałam już w styczniu co chcę zakupić i teraz wszystko hurtowo przyszło. Ale basta, teraz do świnki na wakacje, kolonie chłopaków i sprawy komunijne, więc bardziej przyziemne rzeczy.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Makusia 22:32, 29 mar 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ja sobie tak co roku obiecuję...
I tak mi jakoś różnie wychodzi... Tym bardziej szacun!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AnkaK 22:38, 29 mar 2018


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Mnie 1 raz się udało. Ale właśnie miałam dobrą mobilizację z powyższych powodów. U mnie wszystko razy dwa - 2 garniaki i cała wyprawka,2 rowery, te same kolonie, więc złotówki przed oczami przelatują. Więc na moje chciejstwa to ostatni dzwonek.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Makusia 22:53, 29 mar 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Bliźniaki? Ale fajnie! Odchowasz też dwa razy szybciej
Super!
Ja miałam Komunie rok temu-nawet zazdroszczę, ale raz i po sprawie-masz dwie pieczenie na jednym ogniu
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
BKosimkArt 07:32, 30 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Zakupy świetne! Ja lubię ten sklep, od dawna kupuję.
Komunii nie zazdroszczę
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
AnkaK 09:20, 30 mar 2018


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Bliźniaki i to nie takie rozdzielone jak u Basi Najprawdziwsze
No niestety w naszej wsi mało radosna atmosfera wokół komunii, więc cieszę się, że za jednym zamachem. A przy okazji po 10 latach pierwszy w sumie wydatek (w sensie obiad), który nie idzie podwójnie
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 09:21, 30 mar 2018


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
U nas piękny dzień się zapowiada, świeci słonko, a ptaki od samego rana dają koncert. Więc bałagan w domu nie zając, a ja macham wszystkim łopatą
Miłego dnia!
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies