Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 22:17, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Witam się ponownie Posiadam dużego pieseczka, dlatego , taki tytuł wątku chciałabym zrobić ogród , żeby był ładny , ale i praktyczny przy mojej niszczycielce. Jestem jak każdy nowicjusz - wszystko mi sie podoba, jestem zauroczona waszymi ogrodami , w wolnych chwilach tyko czytam i oglądam , albo cały czas coś przesadzam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:26, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
A teraz trochę historii - tak było rok temu


A tak teraz - z tarasu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ania1110d 22:36, 07 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Witaj i proszę o wiecej zdj z przyblżenia przed domem, sa kamienie i już jest dobrze ale roślinek zbytnio nie widać
Tez mam dużego pieska i nie przeszkadza mi on w ogrodzie troszkę go tresuje i pilnuje jak szaleje ale daje radę.Roślinki nie lubią gdy ich piesek podlewa hihi
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Magleska 22:37, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Trawa nie ma szansy zostać idealną , i proszę wybaczcie jakość zdjęć - wszystki robione telefonem . Teraz bok domu i przedogrodek , które spędzają mi sen z powiek , niewiem co i jak posadzić , czy przesadzić , żeby było ładnie



wydaje mi sie , że za duży misz masz tu zrobiłam

tak było , ale po setkach pięknych ogrodów w tym roku zmieniłam na tak:


trawa masakra , dosiałam i zobaczę co będzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:40, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
ania1110d napisał(a)
Witaj i proszę o wiecej zdj z przyblżenia przed domem, sa kamienie i już jest dobrze ale roślinek zbytnio nie widać
Tez mam dużego pieska i nie przeszkadza mi on w ogrodzie troszkę go tresuje i pilnuje jak szaleje ale daje radę.Roślinki nie lubią gdy ich piesek podlewa hihi

Buziaki za szybki odzew
Ogródek młody i cały czas coś zmieniam , a bestyjka tez trenowana , ale jak jakiś wróg idzie , to leci i nie zważa na panci wrzaski
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiek 22:42, 07 maj 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witaj Nic nie musi byc idealne, to Twoj ogrod i to z rodzina i zwierzakami macie sie tam dobrze czuc. Ja tez mam duzego psa, doga niemieckiego plus malego, jakies 1,5 kilo mieszanca plus kota i jej kolezaneczki. I zyje I moj ogrod rowniez. Trzeba to tylko sobie troche poukladac i nauczyc sie pewnych praw i obowiazkow...Bo ze przyjemnosci beda w Twoim ogrodzie to nie watpie, juz duzo zrobilas i ladnie przez ten rok
Pozdrawiam cieplutko i czekam na wiecej
____________________
Bawarka
Magleska 22:43, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Trochę fotek skalniaka z tylu domu



do zrobienia kanciki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:48, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108

Skalniak wydaje mi się,ze jest w miarę dobrze , najgorzej to przód i bok domu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:49, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Kasiek napisał(a)
Witaj Nic nie musi byc idealne, to Twoj ogrod i to z rodzina i zwierzakami macie sie tam dobrze czuc. Ja tez mam duzego psa, doga niemieckiego plus malego, jakies 1,5 kilo mieszanca plus kota i jej kolezaneczki. I zyje I moj ogrod rowniez. Trzeba to tylko sobie troche poukladac i nauczyc sie pewnych praw i obowiazkow...Bo ze przyjemnosci beda w Twoim ogrodzie to nie watpie, juz duzo zrobilas i ladnie przez ten rok
Pozdrawiam cieplutko i czekam na wiecej

Witam cieplutko u mnie i mojego potworka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ania1110d 22:52, 07 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Cała prawda co koleżanka piszę- przyjemności w ogrodzie na pewno bedą nawet z pieskiem.
Równiez będe obserwować twój ogród bo sama od nie dawna załozyłam swój wątek.
Te ciekawostki porady wsparcia i piekne zdjęcia różnych ogrodów , powiem ze to bardzo wciąga
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies