Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 20:53, 20 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
inka74 napisał(a)
a wiesz, że to nudne by było? oprócz tego tyle rozwiązań naprodukowałaś i dziewczyny dołożyły, że jak zwykle trudno wybrać. Przodował chyba projekt 4


Iwonka tak 4 przoduje ….ale decyzję podejmę na żywo lepiej mi idzie planowanie w realu

jolanka napisał(a)
Fajna łezka z tych kulek Ci wyszła


Jola dziękuję ….. wyszło tak jak chciałam… a była to taka spontaniczna decyzja po wykopaniu ich z rabaty bocznej ......rzeczka z buksów -poza tym -gdzieś je musiałam upchnąć


Kasia_CS napisał(a)
Ale zrobiłaś giga kulkowisko


Kasiu na razie to giga rozczochrańce

sylwia_slomczewska napisał(a)

Wysyłam smsa


już wszystko wiesz

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AnkaK 20:54, 20 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Ale fajne kulkowisko Ci wyszło! Wykopki - moje naturalne środowisko
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Magleska 20:56, 20 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Margerytka40 napisał(a)
Matuniu, Magda szalona kobieto. Jak wróci Ci choróbsko to osobiście nakopię Ci w cztery litery, a co tam poświęcę się i pojadę. A kulkowisko miodzio


Asiu to chyba się rozchoruję znowu,żebyś przyjechała ….lepiej nie ,bo w pracy licho z obsadą ….nie ma kto pracować

kulkowisko rozczochrane dziękuje
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 21:01, 20 mar 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8009
Madziula odpoczywać miałaś jeszcze ale przedogródek wyszedł bardzo fajnie już widzę minę Twojego syna, jak zaczniesz z tymi skrzyniami kombinować i przekładać... dla mnie też 4 pozdrawiam szalona kobieto
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 21:01, 20 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
AnkaK napisał(a)
Ale fajne kulkowisko Ci wyszło! Wykopki - moje naturalne środowisko


Aniu ciesze się ,że Ci się podoba ….
mam nadzieję ,że do poniedziałku uda mi się temat skrzyń skończyć -do wykopania zostały świerki i brzózki -ale to synowi zostawiam …..chociaż brzózki małe -może je jutro machnę


a Ty co tam kopiesz ? byłam u Ciebie ,nie widziałam wykopek
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AnkaK 21:05, 20 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Mam wolne tylko weekendy, a może aż... W tygodniu póki co nie ma szans nic zrobić. Ale w sobotę się wyżyję
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Magleska 21:05, 20 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Monia81 napisał(a)
Madziula odpoczywać miałaś jeszcze ale przedogródek wyszedł bardzo fajnie już widzę minę Twojego syna, jak zaczniesz z tymi skrzyniami kombinować i przekładać... dla mnie też 4 pozdrawiam szalona kobieto


Monika cieszę się mi też się podoba tylko nie wiem ,czy je teraz po przesadzeniu przyciąć i odżywić florowitem ,czy nie bardzo ….


nie wiem ,czy wiesz ….ale teraz już będziesz wiedzieć ….też się do Ciebie wpraszam ….jak nie wpuścisz ,to zza bramy będę oglądać hihi


syn na pewno będzie miny stroił …. trudno....peszek
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:06, 20 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
AnkaK napisał(a)
Mam wolne tylko weekendy, a może aż... W tygodniu póki co nie ma szans nic zrobić. Ale w sobotę się wyżyję


to ja mam to szczęście ,albo i nie ,że w systemie 12 godzinnym pracuje ...i jak mam nockę -to dzień orzed i dzień po mogę chociaż trochę podziałać


oby sobota nam dopisała pogodowo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 21:20, 20 mar 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8009
Magleska napisał(a)


Monika cieszę się mi też się podoba tylko nie wiem ,czy je teraz po przesadzeniu przyciąć i odżywić florowitem ,czy nie bardzo ….


nie wiem ,czy wiesz ….ale teraz już będziesz wiedzieć ….też się do Ciebie wpraszam ….jak nie wpuścisz ,to zza bramy będę oglądać hihi


syn na pewno będzie miny stroił …. trudno....peszek


Z buksami nie pomogę, bo ich nie mam, więc nie wiem jak z nimi postępować...
Na Ciebie też czekam, jak będzie ci pasować to zapraszam, wiesz o tym buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 22:24, 20 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)


to ja mam to szczęście ,albo i nie ,że w systemie 12 godzinnym pracuje ...i jak mam nockę -to dzień orzed i dzień po mogę chociaż trochę podziałać


oby sobota nam dopisała pogodowo


Pracuję podobnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies