Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Carpinus - graby i trawy nad jeziorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Carpinus - graby i trawy nad jeziorem

Magda70 17:28, 30 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
Heloooo
Nie wiem jak to się stalo ze dopiero teraz zauważyłam drugi wątek; -)...brawo Ja
W każdym razie chciałam powiedzieć że to chyba nie to samo miejsce w którym byliśmy rok temu
Zmieniło się niesamowicie...dzialacie jak mroweczki ....konsekwentnie i do przodu...brawo Wy
Buziaki


No ja nie wiem jak to się stało! Musimy poważnie porozmawiać!

aleksandra_g napisał(a)
Ja z chęcią te niedobre rozsiewające się bodziszki przygarnę

Ja tak jak Beata czasem nie wierzę, że to to samo miejsce


Bodziszki masz zaklepane. Tylko przypominaj sie!

A Wy tu byłyście ?
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 17:31, 30 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
AniMa napisał(a)
Obecna
Jejku jak na tej działce pięknie, jaki ogrom pracy...ach...
Niesamowici jesteście - pomyślicie, ze "przydałoby się" i na następnych zdjęciach już jest. P-O-D-Z-I-W-I-A-M!!!


Głupki jesteśmy...tyle roboty a my bierzemy się za kompostownik czy płotek.
Ale tak to już z moim eMem jest i mamą. Oni szaleni jak i ja

Konieczki napisał(a)
Kurde Ty sumienia nie masz taki kawał roboty I to tylko z Mamą pozdrów ją ode mnie


I z mężem czasami
Pozdrowię...będzie jej miło

Kawa napisał(a)
siem meldujem


obecność zaznaczona
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
leon60 18:52, 30 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Magda70 napisał(a)


Ola, nie takiej odpowiedzi oczekiwalam!

oki żwir lub żwir + płyty
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
ewa004 09:20, 31 maj 2017


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
I ja buziam Ciebie i Mamusię ...a mężusia ozdrów
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
gruba_dynia 10:18, 31 maj 2017


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Wow! Podziwiam za całokształt

Co do nawierzchni, napisze co mi się ostatnio podoba, choć nie wiem czy pasuje do nowoczesnego ogrodu działkowego
W parkach głównie pałacowych można spotkać ścieżki zrobione ze żwiru dość drobnego wymieszanego z czymś lepiąco utwardzającym. Z daleka wygląda jakby droga była piaszczysta a jak po niej stąpasz jest twarda, nawet w szpilkach wygodnie się chodzi

Wklejam link gdzie jest taka nawierzchnia. To koło z pomnikiem jest tak zrobione, jak widać można w tym nawet oświetlenie zamontować.

http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,17853145,Zielony_pomnik_Konstytucji_3_maja_w_nowej_odslonie.html
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
Magda70 17:09, 31 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
gruba_dynia napisał(a)
Wow! Podziwiam za całokształt

Co do nawierzchni, napisze co mi się ostatnio podoba, choć nie wiem czy pasuje do nowoczesnego ogrodu działkowego
W parkach głównie pałacowych można spotkać ścieżki zrobione ze żwiru dość drobnego wymieszanego z czymś lepiąco utwardzającym. Z daleka wygląda jakby droga była piaszczysta a jak po niej stąpasz jest twarda, nawet w szpilkach wygodnie się chodzi

Wklejam link gdzie jest taka nawierzchnia. To koło z pomnikiem jest tak zrobione, jak widać można w tym nawet oświetlenie zamontować.

http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,17853145,Zielony_pomnik_Konstytucji_3_maja_w_nowej_odslonie.html



To mi sie podoba!!
Tylko jak i z czego zrobione?
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 17:11, 31 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
leon60 napisał(a)

oki żwir lub żwir + płyty


taaa

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 17:11, 31 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewa004 napisał(a)
I ja buziam Ciebie i Mamusię ...a mężusia ozdrów


Oki, zalatwione
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ewa004 20:40, 31 maj 2017


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Wiesz co ja teraz wysypałam na podjazd skroby asfaltowe .
Zawsze miałam mokro i problem z błotem ,nawet kamyczki wysypywane tonami nie dawały rady .Teraz mam spokój ,jest twardo ,woda sie nie zatrzymuje i wygląda tez całkiem ok
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
iwonkap 10:37, 01 cze 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Magda70 napisał(a)



To mi sie podoba!!
Tylko jak i z czego zrobione?


to sie chyba nazywa kamienny dywan
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies