Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Carpinus - graby i trawy nad jeziorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Carpinus - graby i trawy nad jeziorem

eVka 13:24, 02 sie 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Witam się w pięknym ogrodzie Dzięki Tobie kanciki wybiły mi się z głowy, lecę po krawężniki. To są zwykłe betonowe szare takie jak mają w marketach?
Pozdrawiam
____________________
magda19831 13:45, 02 sie 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Pięknie macie. Kawał dobrej roboty. Już od samego patrzenia na zdjęcia można odpocząć
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
makkasia 12:56, 07 sie 2017


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Magda jestem pod wrażeniem tempa prac i zmian w tym miejscu już go lubię baardzo
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Magda70 08:35, 17 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jankosia napisał(a)
Oj, dopiero dotarłam bo za nic w świecie nie wiedziałam co to ten Carpinus

Nie za ładnie tam masz? I rany boskie, mi się wydawało że ja mam bzika ogrodowego, ale przy was to ja jestem leń patentowany bo mając działkę w takim miejscu to ja bym tylko hamak postawiła i dwa razy w sezonie skosiła chaszcze a wy normalnie zapierdzielacie na tych grzybkach jak nikt na forum I jeszcze te ekstrawaganckie połączenia: z jednej strony kąty proste i betonowe krawężniki, z drugiej kapusta (piękne), i rabarbar w jałowcach powalił mnie na łopatki
Wybacz, ale za wiele nie czytałam, obrazki ino przeleciałam coby nieco się odnaleźć. Zaznaczę sobie do obserwowania, niech tam, jak mnie tempo wasze w stan załamania wpędzi to trudno, najwyżej pochlipię chwilę i zgłoszę się po te grzybki wasze co to tak mocy dodają


Ha ha ha...dobra jesteś!

Zależało nam na tym aby otoczenie domku też było schludne i nowoczesne...ot taki bzik
rabarbar rośnie...kapusta też. Dynie i cukinie szaleją. Ziemniaki wykopujemy.
Ale tego już za rok chyba nie bedzie bo stanął właśnie drugi domek

A na grzybki zapraszam. Znów popadało więc rosną
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:36, 17 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
leon60 napisał(a)

ale tu fajnie !!!
o trawniku nawet nie wspominam


oj , trawnik już tak nie wygląda.
I lepiej też niestety nie....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:37, 17 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)


Kocham te szerokie kadry ☺☺☺☺☺


Ja też

beta napisał(a)


Haha...grzybki dające MOC ☺


Ciebie też nimi nakarmie to będziesz miala moc i przybędziesz do mnie
Słuchy mnie doszly, że samam balujesz w domu
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:39, 17 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
babka napisał(a)
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pod każdym względem


Oj tam

Dzięki

Sebek napisał(a)
Mam tak samo jak Beata

A do tych foteli z Ikei jakoś nie mogę się przekonać, niewygodne są


a widzisz...ile osób tyle opinii. Mój tata jak na nie usiadł to powiedział, że on też chce w domu takie bo mu się fajnie siedzi. A to człowiek starszej daty i do nowości ciężko go przekonać....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 10:57, 17 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
iwonkap napisał(a)
Ślicznie, uwielbiam szerokie kadry i Twoje ogrody
Mam pytanko techniczne o kolory - szary to jaki ? domek z jakiego jest drewna i wiesz może czym malowany ?


Kolor szary to drewnochron.
Pytasz o domek letniskowy?? Czy szopkę?

drewno to sosna
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 10:58, 17 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ela_z napisał(a)

Pieknie macie Magda Ja sie przy Tobie kompleksow jakis nabawie, nie moge jednej rabaty w tym sezonie rozpoczac. A tu caly ogrodek gotowy.
Czy to biale liliowce?
Pozdrawiam


ja przy domu też mam problem z jedną rabatą...nie mogę jej skonczyć.
Tu był mus...musialo być ładnie bo goście nadciągali

tak , te biale to liliowce.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 10:58, 17 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
effka napisał(a)
Witam się w pięknym ogrodzie Dzięki Tobie kanciki wybiły mi się z głowy, lecę po krawężniki. To są zwykłe betonowe szare takie jak mają w marketach?
Pozdrawiam


Tak , to są zwykłe szare krawężniki
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies