Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Carpinus - graby i trawy nad jeziorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Carpinus - graby i trawy nad jeziorem

beta 13:26, 18 lip 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda70 napisał(a)


Ty pamiętaj o tej koszulce...nie zniszczyć jej proszę


Spokojna Twoja rozczochrana
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
iwonkap 14:10, 18 lip 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Magda70 napisał(a)


Co będziesz siedzieć...połóż się


no w sumie racja, biorę baniaczek wina co by się podzielić bo ni jestem samolub i słucham/ koduje co i jak
nawigatorka 15:27, 18 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magda70 napisał(a)


Po babsku to Ci Nawigatorka może powiedzieć bo ona układala sama a u mnie eM układał.

Kopał rowek, sypal suchej zaprawy, układal na tym krawężnik i potem jeszcze podsypywal zaprawę - ubijal - ugniatal i na to ziemia na wierzch. I znów ugniatał i podlewał aby zaprawa stwardniała.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
magnolia 13:21, 19 lip 2017


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
jejku, dopiero foty zobaczyłam.
Pięknie jest! Naprawdę pięknie!!!

Idę płakać nad naszym tempem, myślałam że choć powolne, to raczej mieści się w normie, ale przy Was... ja oddechu nie zdążę wziąć a Wy już gdzieś hen,hen.
Co Wy jecie , że taki power macie? Na tych grzybkach tak jedziecie?

Wszystko chyba mi się podoba ( może tylko wolałabym za rabarberem trzcinnik krótkowłosy zamiast Karla, bo proporcję lepsze by były).

I ławeczka sliczna, i stipa, i miśki, warzywnik, domek, graby w kłosownicy, liliowce- są blade i śliczne, czy nie za bardzo?
I rabarbar mega!
____________________
beta 14:09, 19 lip 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Hehe...właśnie oni po tych grzybach Power mają Marto
Ich tempo prac nie jedego wpedza w depreche

____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda70 14:23, 19 lip 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
magnolia napisał(a)
jejku, dopiero foty zobaczyłam.
Pięknie jest! Naprawdę pięknie!!!

Idę płakać nad naszym tempem, myślałam że choć powolne, to raczej mieści się w normie, ale przy Was... ja oddechu nie zdążę wziąć a Wy już gdzieś hen,hen.
Co Wy jecie , że taki power macie? Na tych grzybkach tak jedziecie?

Wszystko chyba mi się podoba ( może tylko wolałabym za rabarberem trzcinnik krótkowłosy zamiast Karla, bo proporcję lepsze by były).

I ławeczka sliczna, i stipa, i miśki, warzywnik, domek, graby w kłosownicy, liliowce- są blade i śliczne, czy nie za bardzo?
I rabarbar mega!


Nie płacz proszę...my musieliśmy się spieszyć
Teraz troszkę zwolniliśmy. Odpoczywamy.

Za rabarbarem w dwóch miejscach jest krótkowłosy ale w dwóch niestety jest nie karl tylko overdam (jeśli znów nie mam czegoś pomylonego). Krótkowłosy nie wylazł z ziemi po zimie (pewnie za bardzo podzieliłam ) a że dysponowałam overdamem to poszedł tam na jeden sezon

A ta trawa w jeżówkach jak Ci się widzi?? Miala być molinia moorhexe ale wysłali coś innego i nie wiem co to za trawa... Wprawdzie dostalam w ramach reklamacji prawidłową trawę ale ta mi się nawet podoba więc moorhexe czeka w przechowalniku.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
magnolia 14:51, 19 lip 2017


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
aleksandra_g napisał(a)


o tę trawę Ci chodzi?
To chyba jakiś śmiałek, tak z daleka obstawiam.
On jest ładny bardzo, ale jak urosnie, to po kwitnieniu, w masie potrafi zrobić takie 'filcowe pole'- tzn kładzie się, łamie i kłębi. Także miej go na oku, bo filc już nie jest modny. Może zresztą u Ciebie będzie się ładnie zachowywał.
Napisz jeszcze jak ten kolor liliowców, bo ciekawa jestem
____________________
Magda70 14:57, 19 lip 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
No o tę trawę. Będę mieć na oku...na razie mam tam dość mokro więc zobaczymy jak to wszystko da radę. Jak mnie zdenerwuje to wywalę i już.

A liliowce...zabyłam

nie są aż tak blade. Myślalam nawet, że będą bardziej blade.
Już nie mogę się doczekać jak zakwitną w masie. Bardzo fajnie się zagęszczają.

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 14:58, 19 lip 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
Hehe...właśnie oni po tych grzybach Power mają Marto
Ich tempo prac nie jedego wpedza w depreche




e tam...nie czepiaj się
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 14:59, 19 lip 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
iwonkap napisał(a)


no w sumie racja, biorę baniaczek wina co by się podzielić bo ni jestem samolub i słucham/ koduje co i jak


Ty wiesz co człowiek lubi
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies