Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Carpinus - graby i trawy nad jeziorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Carpinus - graby i trawy nad jeziorem

Magda70 10:59, 17 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
magda19831 napisał(a)
Pięknie macie. Kawał dobrej roboty. Już od samego patrzenia na zdjęcia można odpocząć


A odpoczywaj...no problem

makkasia napisał(a)
Magda jestem pod wrażeniem tempa prac i zmian w tym miejscu już go lubię baardzo
ściskam


ja też ściskam
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Wani 11:19, 17 sie 2017


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Witam się Magda w Twoim wątku, chciałam doczytać do końca ale dotarłam do piątej strony i już mam dwa pytania
Ale zanim je zadam..... nie odważyłam się jeszcze na swój własny wątek bo mój ogród to jeszcze wcale nie ogród. Jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe jak można w tak krótkim czasie stworzyć coś tak wspaniałego, po prostu działać a nie rozkminiać nad każdym posunięciem godzinami - ja tak niestety robię...A więc patrzę z podziwem i gratuluję, z pewnością przeczytam dziś cały wątek, pewnie w nocy ale przeczytam

A teraz pytania :
żywopłot grabowy - czy dobrze widzę że sadziłaś w dwóch rzędach? Z tego co czytałam rozwiązania są różne, ja chciałam sadzić w jednym rzędzie a teraz trochę zwątpiłam.

Skrzynie na warzywa - pewnie pytanie jest głupie...ale... po co są te poprzeczne deski w środku? To wzmocnienie skrzyni czy też może organizacja przestrzeni wewnątrz?
Pozdrawiam, Ania.
____________________
Ania Pod bosymi stopami
AniMa 11:30, 17 sie 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Madziu Kochana - kiedy będziesz wystawiała grupony na wczasy u Ciebie????
Pozytywnie: ręce opadają jak widać postęp pracy i efekty
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Magda70 12:05, 17 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
AniMa napisał(a)
Madziu Kochana - kiedy będziesz wystawiała grupony na wczasy u Ciebie????
Pozytywnie: ręce opadają jak widać postęp pracy i efekty


Grupony to chyba na razie nie...
ale jestem na nocowaniu i bookingu
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 12:13, 17 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Wani napisał(a)
Witam się Magda w Twoim wątku, chciałam doczytać do końca ale dotarłam do piątej strony i już mam dwa pytania
Ale zanim je zadam..... nie odważyłam się jeszcze na swój własny wątek bo mój ogród to jeszcze wcale nie ogród. Jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe jak można w tak krótkim czasie stworzyć coś tak wspaniałego, po prostu działać a nie rozkminiać nad każdym posunięciem godzinami - ja tak niestety robię...A więc patrzę z podziwem i gratuluję, z pewnością przeczytam dziś cały wątek, pewnie w nocy ale przeczytam

A teraz pytania :
żywopłot grabowy - czy dobrze widzę że sadziłaś w dwóch rzędach? Z tego co czytałam rozwiązania są różne, ja chciałam sadzić w jednym rzędzie a teraz trochę zwątpiłam.

Skrzynie na warzywa - pewnie pytanie jest głupie...ale... po co są te poprzeczne deski w środku? To wzmocnienie skrzyni czy też może organizacja przestrzeni wewnątrz?
Pozdrawiam, Ania.


Można stworzyć jak się ma projekt. I jak projekt pasuje w 100% to wtedy już nie ma zastanawiania tylko się kupuje i sadzi
A po jakimś czasie i tak coś się pewnie zmieni....bo taka już nasza natura jest.


Żywopłot grabowy pod płotem mam posadzony w jednym rzędzie.
Podwójny rząd mam przy domku. Więc sadź jak Ci wygodnie

Poprzeczne deski w skrzyniach mają za zadanie wzmocnić te szersze boki przed wybrzuszeniem. Bo jednak moje skrzynie wysokie są i dużo w nich ziemi.

pozdr
Magda
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
AniMa 12:41, 17 sie 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
No fiesz i dopiero teraz (teraz?) piszesz
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Magda70 13:10, 17 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
AniMa napisał(a)
No fiesz i dopiero teraz (teraz?) piszesz


bo dopiero teraz pytasz
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 11:16, 27 sie 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
gdzie ty się podziewasz?...obraziłaś się czy co?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
kasja83 09:15, 01 wrz 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Halo....A czy tu jakichś fotek nie miało być??Zaglądam i w ogrodzie przydomowym i w |Carpinusie-cisza coś
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Magda70 21:35, 14 wrz 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Byłam na odwyku ale fotki robilam.

Troszkę stare bo sprzed miesiąca prawie ale są

Lato u nas bardzo mokre w tym roku. Pogniły mi prawie wszystkie jeżówki i zawilce
Trawy się najlepiej trzymają jak na razie...ale tylko ozdobne bo trawnik też wola o pomste...







____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies