Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 21:55, 22 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
effka napisał(a)
Anitko, dziękuję za przemiłe spotkanie Fajnie było w końcu Ciebie poznać. Oby do jak najszybszego kolejnego spotkania


Też się cieszę ze spotkanie. Szkoda, że czasu brakło na dłuższe pogaduszki Następnym razem musimy nadrobić.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:56, 22 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Veega napisał(a)
Witam,
ależ to pięknie, brak słów po prostu ! Wszystko dopracowane w każdym calu, te kolory, zestawienia, architektura...gdybym miała taki ogród, chyba nigdy bym z niego nie wychodziła

Pozdrawiam


Witam,
Wychodzę prawie codziennie Do pracy

Pozdrawiam

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:03, 22 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
nicol21 napisał(a)
Cudnie jest u Ciebie! Ogród prezentuje się zjawiskowo.
Ale żeby podgarycznika kupować?! Przyjedź do moich rodziców, z chęcią oddadzą....
Powodzenia dla doktorków M i szybkiej rekonwalescencji.


Myślisz, że podagrycznik mi pan sprzedał To gorysz nawet w Wojsławicach widziałam.
Dzisiaj eM już w domku. Teraz pozostaje chyba do kaloryfera przywiązać i chuchać i dmuchać

Gorysz z Wojsławic.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:12, 22 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Milka napisał(a)
Pięknie Anitko dojrzałam bodziszek żałobny, w masie cudne, muszę moje przesadzić


Ten bodziszek w masie robi wrażenie I bardzo długo kwitnie.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:21, 22 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Krakus napisał(a)


moża i racja..po co mnożyć problemy z decyzjami jak jest gdzie sadzić...mus tylko znaleźć na razie tlko czerwona gdzieś widzialem....


Na targach na Klimeckiego też widziałam tylko bordową. Zielone są dwie w Ogrodzie Łobzów.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:22, 22 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kamcia napisał(a)
Anitko,
Gdzies mi sie obilo o uszy, ze kupowalas pulapki feromonowe na cme. Ktore dokladnie i gdzie je nabylas?


Napisałam wiadomość, ale już przeczytałam, że przeczytałaś.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:27, 22 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Marga napisał(a)
Nie będę cytowała zdjęć, bo chyba musiałabym wszystkie Matulu, jak Ty masz pięknie!


Dziękuje
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:32, 22 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Madia napisał(a)
Wpadły mi w oko Twoje dekoracje ogrodowe(np postument - czy on jest kamienny?), ale nie dopatrzyłam czy masz jakieś poidło ogrodowe? Aktualnie poszukuję, ale nie widzę nic specjalnego, więc pomyślałam, że może u Ciebie znajdę jakieś inspiracje.


Niestety nie mam Nie, że nie myślałam o tym, ale nawet w niedziele rozmawialiśmy w drodze do Wojsławic, że z powodu psa - maniaka wodnego żaden nawet najmniejszy pojemnik z wodą nie może u mnie istnieć. Nawet konewka wypełniona wodą Przydałoby się dla ptaszków czy jeży. Jeże chyba korzystają z psiej miski

Te postumenty są kamienne.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:34, 22 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Toszka napisał(a)


Z jałowcem nie próbowałam, ale gruszę wyleczyłam opryskami 1,5% mocznika (azot zabija grzyba). Nie widzę powodu aby nie spróbować zrobić kilka oprysków co np. 10 dni. Na pierwsze działo w walce z rdzą. Oprysk mocznikiem robimy do połowy, max. do końca lipca. Od wczesnej wiosny. Potem co roku powtarzamy procedurę. U mnie walka z rdzą trwała 3 sezony.
Ja bym spróbowała. Choćby z powodów estetycznych. Koszt mocznika nie jest wysoki, a nowe doświadczenie warte podjęcia prób


Podejmę wyzwanie i zdam relacje. Podzielę się doświadczeniami - na pewno nie zaszkodzi.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:41, 22 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
paradas napisał(a)
Gdzie wy wszyscy się wybieracie na targi że takie perełki znajdujecie?
Co to za hortensja na zdjęciu z 17 maja? Piękne ma ciemnozielone liście


Targi są w Krakowie na Klimeckiego 2 weekendy w roku - maj i wrzesień. Od piątku do niedzieli.

To hortensje ogrodowe w kamienny korycie.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies