Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zmienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zmienny ogród

Anda 19:06, 12 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Trawnik to wg mnie najbardziej wymagajaca rabata w ogrodzie Z bylinami czy rozami jest mniej roboty
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Adison 21:25, 17 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
Aktualnie wygląda to tak:



Jakiś postęp już jest.

Niestety nie ma czasu na ogród cały czas praca
____________________
Zmienny ogród Ady
Adison 12:12, 11 sie 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
Witam serdecznie po dłuższej przerwie, miałam chwile czasu na zastanowienie się nad tym jakie rośliny chciałabym mieć w ogrodzie. Chciałabym by ogród był zimozielony. Łączacy różne odcienie zieleni, ale również i faktury liści oraz igieł. Czy ma ktoś może jakieś inspiracje swoich rabat?

Dodatkowo powiem że nie zależy mi na roślinach kwitnących, kwiaty zachęcają np. osy na które mam uczulenie. Dodatkowo moje psy uwielbiają łapać wszystko co lata, już nie raz wylądowaliśmy na psim ostrym dyżurze bo trzeba było podać leki antyhistaminowe bo ledwo mogły oddychać.


Chyba że ktoś zna sposób jak oduczyć psa łapania, pszczół, os, motyli itp.?

____________________
Zmienny ogród Ady
Kasiolaaa 12:12, 13 sie 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Sliczny piesio trzymam kciuki za powstanie pieknego ogrodu ja bym dala duzo roznych traw ozdobnych dodadza lekkosci morning light
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Gardenarium 12:16, 13 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Adison napisał(a)
Aktualnie wygląda to tak:



Jakiś postęp już jest.

Niestety nie ma czasu na ogród cały czas praca


Bardzo ładny kształt, optycznie rozszerza i powiększa długi ogród.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasiolaaa 12:28, 13 sie 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Trawa carex the beatles na samym poczatku kulki daj bukszpanowe albo tujkowe na roznej wysokosci na pniu i takie niskie przy samej ziemi odmiana Danica daj trawe odmiana red baron hakonechloa odmiana aureola
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Anda 13:32, 13 sie 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Adison napisał(a)
Aktualnie wygląda to tak:



Jakiś postęp już jest.

Niestety nie ma czasu na ogród cały czas praca


Rowniez podoba mi sie ksztalt sciezek

Zimozielony ogrod to raczej nie moja bajka, wiec co do roslin nic nie doradze Jesli nie chcesz zbyt duzo bylin w ogrodzie to moze zmien tytul z bylinowego na sielski
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Adison 09:23, 14 sie 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
Kasiolaaa napisał(a)
Trawa carex the beatles na samym poczatku kulki daj bukszpanowe albo tujkowe na roznej wysokosci na pniu i takie niskie przy samej ziemi odmiana Danica daj trawe odmiana red baron hakonechloa odmiana aureola


Dziękuje za propozycje na pewno skorzystam! Trawy i bukszpany to chyba moja nowa miłość
____________________
Zmienny ogród Ady
Adison 09:24, 14 sie 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
Anda napisał(a)


Rowniez podoba mi sie ksztalt sciezek

Zimozielony ogrod to raczej nie moja bajka, wiec co do roslin nic nie doradze Jesli nie chcesz zbyt duzo bylin w ogrodzie to moze zmien tytul z bylinowego na sielski



Będzie zmiana ale pewnie jeszcze nie jedna to nie fatyguje Danusi do zmian jeszcze
____________________
Zmienny ogród Ady
Adison 09:26, 14 sie 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
Gardenarium napisał(a)


Bardzo ładny kształt, optycznie rozszerza i powiększa długi ogród.


Dziękuje takie słowa sa budujace już w wątpiłam w moja twórczość. Większość sąsiadów sie podśmiechuje z moich ścieżek

Ale wasza opinia najważniejsza drodzy forumowicze
____________________
Zmienny ogród Ady
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies