Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zmienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zmienny ogród

eVka 20:03, 28 sie 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Extra, piękna soczysta. Pozytywnie zazdroszczę mogę wiedzieć ile kosztuje taka przyjemność?
____________________
Adison 20:06, 28 sie 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
460 zł za 40m2, które były na palecie. Jak zamówiło się całe palety to transport był gratis my mielismy 80m2
____________________
Zmienny ogród Ady
Kamcia 20:58, 28 sie 2017


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Dobry wieczor

Przeszlam sie po Twoim ogrodzie i czekam na kolejne zdjecia.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
koliber 07:22, 29 sie 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Adison napisał(a)
Trawka są może z 3-4 miejsca gdzie wygląda gorzej. Była za mocno zwinięta ale już odbija


I proszę jak niewiele potrzeba, aby ogród zyskał na swej urodzie

Już jest pięknie, a co dopiero z nasadzeniami

Witam się i pozdrawiam
____________________
Zielona przestrzeń
Johanka77 07:25, 29 sie 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Adison napisał(a)
Trawka są może z 3-4 miejsca gdzie wygląda gorzej. Była za mocno zwinięta ale już odbija


Odkurzałaś?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
sylwia_slomc... 10:16, 29 sie 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81797
Już fajnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Adison 10:28, 29 sie 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
Macie rację! Jak już jest zielony dywan to jest o wiele lepiej! Całkiem inaczej.

Asiu nie odkurzałam, ale kosilam, taka podjarana byłam ta trawą


Na nasadzenia daje sobie jeszcze czas.

Przesadziłem tylko Katalpe i sczepionego swierka (?) Oraz magnolie bo chyba za mokro w poprzednim miejscu miała. Później wyślę zdjęcie

Sciolkuje trawa rabaty i czekam do wiosny wiec u mnie za duzo sie nir wydarzy ale u was się będzie działo więc będę podglądać
____________________
Zmienny ogród Ady
jolanka 08:42, 30 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Obejrzałam pilnie to, co robisz. Kształty rabat zrobiłaś idealnie. Ogród zyskał dzięki temu na wielkości Bardzo jestem ciekawa co wymyslisz dalej, myślę, ze na hortensje to się jednak skusisz One późnym latem i jesienią niesamowicie ozdabiają ogród. Zobacz sobie tujki Miriam, to takie wolno rosnące kulki. Troszkę żałuję, ze zamiast bukszpanow, o których ostatnio głośno, nie kupowalam właśnie ich. U mnie co prawda nic straconego, bo działka duża, ale....
A co myślisz o kalinach?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Adison 19:51, 31 sie 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
jolanka napisał(a)
Obejrzałam pilnie to, co robisz. Kształty rabat zrobiłaś idealnie. Ogród zyskał dzięki temu na wielkości Bardzo jestem ciekawa co wymyslisz dalej, myślę, ze na hortensje to się jednak skusisz One późnym latem i jesienią niesamowicie ozdabiają ogród. Zobacz sobie tujki Miriam, to takie wolno rosnące kulki. Troszkę żałuję, ze zamiast bukszpanow, o których ostatnio głośno, nie kupowalam właśnie ich. U mnie co prawda nic straconego, bo działka duża, ale....
A co myślisz o kalinach?


Dziękuję za wizytę szukam właśnie form kulek więc te tuje wezmę pod uwagę. Hortensja i kalina pewnie będą w ogrodzie. Podobają mi się ale trochę boję się tych owadów


____________________
Zmienny ogród Ady
Gardenarium 20:40, 31 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kalina, ale jaka? Nie wszystkie są dobre. Obsiadają mszyce na potęgę i kaliny nawet nie widać. Jaką kalinę miała Jola na mysli?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies