Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

Makao_J 22:11, 18 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
To hosty?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
tulucy 22:19, 18 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Aniu tak, takie wąskolistne.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 22:49, 18 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Posadziłam dziś Soul, w miejscu, gdzie miałam plan zrobić mini placyk na fotel, pod łukiem z pnącymi Gbislaine i Perennial Blush. Fotel będę sobie ustawiać gdzie indziej najwyższej
Saphir, Ebb Tide i Gospel też już w ziemi.
Została mi tylko ta nn angielka, ale mniej więcej wiem, gdzie pójdzie, tylko muszę tam porządek z dąbrówką zrobić.

Przyszła dziś paczka z F. bardzo ładne krzaczki. I ze sklepu jeszcze jednego przysłali już liliowce i piwonie. Jutro część pewnie już wsadzę.

Dziś wymyśliłam też miejscówkę dla Kasteltruther Spatzenrose, bo teraz są zagłuszone przez byliny wszelkie dookoła. Posadzę je - mam 2 krzaczki - między Jude the O. i Lady of Megginch. A jarzmiankę stamtąd zabiorę i gdzieś wepchnę.
Ale to wszystko po urlopie... bo jakbym teraz przesadzała, to nie będzie komu podlewać...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
_Martini_ 22:57, 18 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Łucjo, jak się cieszę. Wymieniasz te róże w ciągu, które u mnie są na liście jesiennej. Szczególnie ciągle myślę o pomponusi, bo jej nie dostałam w zeszłym roku. Jak ma pokrój krzewu, czy zwiesza kwiaty?
Ładny Ci wyszedł ten zestaw z tranquility.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Makao_J 23:10, 18 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ależ rewolucji narobiłaś z tymi różami.
Koniecznie fotki róż z F pokaż. Lubię na nie patrzeć
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
tulucy 23:22, 18 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Martyna, Pomponelka kwitnie ewidentnie kiściami, są ciut ciężkie, więc lekko pochyla pędy, ale nie kładzie ich, ładnie się prezentuje.

Aniu jutro dziś nie zrobiłam im zdjęć.

Bardzo się tylko cieszę, że Cornelia znosi trudniejsze warunki i cień, bo plan jest posadzić ją w cienistym miejscu właśnie.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
_Martini_ 00:18, 19 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
tulucy napisał(a)
Martyna, Pomponelka kwitnie ewidentnie kiściami, są ciut ciężkie, więc lekko pochyla pędy, ale nie kładzie ich, ładnie się prezentuje.

Myślisz, że na brzegu rabaty z jakąś trawą w nóżkach by się sprawdziła?
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
iwonadm 05:27, 19 lip 2017


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Ale świetne zakupy też czekam na zdjecia. Ja latem stopuję z zakupami wiec tym bardziej miło się czyta o nowych rożach w pieknych ogrodach Soul mam 3'szt. Sadzone wiosną po przejściach., ale dają radę i bardzo ładnie wyglądają trzymaja sztywno kwiaty Która angielka u Ciebie najlepiej się sprawuje?
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
tulucy 06:51, 19 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Pomponella u mnie na brzegu rośnie właśnie. I jeśli trafię na zielone hakone to dostanie je do towarzystwa chyba żebym się złamała na inną trawkę, c. montana ewentualnie jest rozpatrywana.

Najlepiej mi się sprawuje chyba Sophy's rose. I Mary Rose. Choć Royal Jubilee i Eglantyne mają ładne krzaczki, ale teraz zaliczają przerwę
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
AgataP 08:45, 19 lip 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Łucja rozwalasz mnie na drobne Tyle róż... widzę eksmitujesz nawet meble ogrodowe
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies