Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Stwórz ze mną mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Stwórz ze mną mój ogród

Johanka77 23:11, 10 cze 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Piękny dom i profesjonalne plany!
Powodzenia w obsadzaniu rabat. To świetna odskocznia.

Życzę samych dobrych wyborów i kibicuję
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 07:54, 11 cze 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Obejrzyj sobie jeszcze ogrody Navigatorki - http://www.ogrodowisko.pl/watek/7334-wizytowka-typografia-ogrodu
Madżen - http://www.ogrodowisko.pl/watek/2583-wizytowka-kiedys-bedzie-tumadzenie-ogrodnika
Oli Leon - http://www.ogrodowisko.pl/watek/6398-wizytowka-moja-codziennosc

Są świetne. Na pewno znajdziesz inspirację. Miłej lektury życzę.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
paulaa 08:20, 11 cze 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Johanka77 napisał(a)
Obejrzyj sobie jeszcze ogrody Navigatorki - http://www.ogrodowisko.pl/watek/7334-wizytowka-typografia-ogrodu
Madżen - http://www.ogrodowisko.pl/watek/2583-wizytowka-kiedys-bedzie-tumadzenie-ogrodnika
Oli Leon - http://www.ogrodowisko.pl/watek/6398-wizytowka-moja-codziennosc

Są świetne. Na pewno znajdziesz inspirację. Miłej lektury życzę.


Dziękuję, wszystkie mam już na wskroś przeleciane Madżen oglądam codziennie (pierwszy ogród zobaczony zaraz po Malkul
<3 zakochana jestem w tych magnoliach!!!! bukszpanach, berberysach.. We wszystkim!) <3 Navigatorkę i Leon też znam (chodzi oczywiście o ogrody ) tyle pięknych inspiracji, że co już rozrysuje przód to zaglądam tu na kolejny ogród i znowu mi się zmienia koncepcja.. No i właśnie, czy ktoś się może wypowie nad tymi moimi wypocinami czy to w ogóle jakoś będzie wyglądać? Bo myślę sobie że jak skradnę kawałek z tego, kawałek z tego to może być niespójnie

Ale! Ja taka w gorącej wodzie kąpana (niestety) może jak już trawa i obrzeża będą to coś bardziej będzie można rozprawiać nad roślinami

Dziękuję za kolejny wpis :-*
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
makadamia 08:38, 11 cze 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ooo, piękny domek! Ostatnio właśnie zachwycam się takimi właśnie wykończeniami ścian szczytowych

Plan przygotowany profesjonalnie - jutro mu się dokładniej przyjrzę ale z pobieżnego przeglądu mam pierwsze pytanie: gdzie drzewa?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Johanka77 08:44, 11 cze 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
HAHAHA! No to zaraz się zacznie. Że ogród musi mieć ramy (czytaj tuje ), że górne piętra, czyli drzewa i tak dalej...
Ale one mają rację. Tylko trudno się czasem pogodzić, że najpierw będzie trzeba się pochylić nad tym , co rozsądne, a nie co Ci się podoba

Jeśli czytałaś mój wątek, to zapewne wiesz, o czym mówię
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
siakowa 09:06, 11 cze 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Witam lokalnie fajny domek. Ciekawa jestem jak wyjdzie ogród
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
paulaa 10:45, 11 cze 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Dziękuję za komentarze co do drzew to za domem za płotem mam las dębów a na działce póki co zaplanowane 3 ta brzoza żeby zakryć okno, przy szambie bordowe drzewo lub magnolia ale chyba stanie na śliwie wiśniowej i z tyłu 2 drzewka owocowe. Ja się troche boję drzew bo potem bardzo duże urosną (wiem, wiem głupie myślenie ) ale ostatnio się zakochałam w bordowych drzewach i grabach tych takich chudych wysokich (co ma madżen przed ogrodzeniem) no i nie wiem gdzie te drzewa poupychać jak tylko zrobią trawnik to zaleję Was zdjęciami

Co do domku bardzo dziękuję, że Wam się podoba, projektowaliśmy go bardzo długo i wyszedł taki bunkier ale jak kiedyś się doczeka tynku to będzie jeszcze ładniejszy (chociaż ja sie już do szarego przyzwyczaiłam i mi się już podoba).
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 10:53, 11 cze 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Aha no i od sąsiada z lewej jest taki ciąg tuja(a może jakiś cis?) i trzmielina to przez siatkę zapożyczę ten widok
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
makadamia 09:18, 12 cze 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Johanka77 napisał(a)
HAHAHA! No to zaraz się zacznie. Że ogród musi mieć ramy (czytaj tuje ), że górne piętra, czyli drzewa i tak dalej...
Ale one mają rację. Tylko trudno się czasem pogodzić, że najpierw będzie trzeba się pochylić nad tym , co rozsądne, a nie co Ci się podoba


Tak jest! Zacznie się Tylko z tymi tujami się nie zgadza (po ostatnim weekendzie tuje to mój wróg najgorszy. Zaraz za podagrycznikiem

Paula - odpowiem Ci w ten sposób: a czy cienia na działce to byś nie chciała troszkę? Bo te co wymieniłaś, to raczej niewiele go dadzą
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
paulaa 13:28, 12 cze 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
makadamia napisał(a)


Tak jest! Zacznie się Tylko z tymi tujami się nie zgadza (po ostatnim weekendzie tuje to mój wróg najgorszy. Zaraz za podagrycznikiem

Paula - odpowiem Ci w ten sposób: a czy cienia na działce to byś nie chciała troszkę? Bo te co wymieniłaś, to raczej niewiele go dadzą

Z tyłu mam najpierw do poludnia cień, który daje dom a od 14 cień od tych dębów z tyłu. Tak naprawdę najbardziej by mi się przydał cień przy autach ale to słońce tak świeci, że drzewo musiałoby być na środku parkingu a w ogole znowu zaczynam wątpić czy mi coś ładnego wyjdzie... Eh. Już m się zmieniła trochę koncepcja przodu masakra. Kobieta zmienną jest ale żeby aż tak? I dalej nie wiem gdzie by mogła być magnolia
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies