Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Stwórz ze mną mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Stwórz ze mną mój ogród

pawel2806 17:04, 07 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
ślimaki te bez muszli, co do jeżówek ja zawsze kupuję na targu kwitnące po bardzo rozsądnej cenie (piątkę za szt mówię o białych zwykłych).
Na frontowej brakuje mi zimozielonego elementu, jaki w końcu jest na nią pomysł?
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
paulaa 10:28, 08 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
pawel2806 napisał(a)
ślimaki te bez muszli, co do jeżówek ja zawsze kupuję na targu kwitnące po bardzo rozsądnej cenie (piątkę za szt mówię o białych zwykłych).
Na frontowej brakuje mi zimozielonego elementu, jaki w końcu jest na nią pomysł?

Zimozielone są 3 kosodrzewiny. Miałam jechać do szkółki ale koniec końców wzięłam się za mycie okien więc pewnie w przyszłym tygodniu dopiero pojadę. No i dobrze bo najpierw musi być konkretny plan. Pan mąż powiedział żebym nie ruszała tej ketmi bo ją wykończę przesadzaniem tak więc chyba plan jest taki że zdejmę tą włókninę, wyrzucę wrzosy i może wtedy mi się rozjaśni umysł jak ona będzie taka "czysta".
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 19:32, 08 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
No dobra na dzień dzisiejszy jestem zadowolona
Hibiskus wywalony pod kolumnę, a na froncie bergenie przesadzone z rabaty wzdłuż parkingu. I w końcu to jakoś wygląda i zrobiło się miejsce a rozplenice (wzdłuż parkingu). Lawendy porozsadzałam, żeby się kończyły do końca rabaty. Jestem zadowolona
Lawendy były tak


A są tak

No i front



Wrzosy jeszcze do wywalenia ale w końcu jakoś to wygląda. Co prawda Morning lightów w ogóle nie widać no ale trzeba dać im czas
No i jak? Może być?
Jest ML ML ML kosodrzewina
I w drugim pasie kosodrzewiną i 6 bergenii
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
mrokasia 19:54, 08 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Paula, tak patrzę na ten Twój front, te prostokaty, tego buka z kulkami i tak mi się skojarzyło - znasz ten ogród? Ja bym się poinspirowała .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
paulaa 22:26, 08 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
mrokasia napisał(a)
Paula, tak patrzę na ten Twój front, te prostokaty, tego buka z kulkami i tak mi się skojarzyło - znasz ten ogród? Ja bym się poinspirowała .

O nie znam dzięki
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
pawel2806 20:22, 01 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
halo halo, gdzie się podziewasz, jak ogród?
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
paulaa 17:04, 22 mar 2020


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
wspomnienie lata..














____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Johanka77 17:29, 22 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Hej! Witaj po zimie!
A jak jest dziś?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
paulaa 17:43, 24 mar 2020


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Johanka77 napisał(a)
Hej! Witaj po zimie!
A jak jest dziś?


Dziś jest ziiimno Twój ogród i nową scieżkę podglądam na instagramie
U mnie o tej porze roku chyba nie ma co pokazywać jedynie seslerie ładnie już rosną, pęcherznice niedługo wypuszczą listki tyle, że je opitoliłam prawie do ziemi (że niby celem zagęszczenia ale nie powinno ich się ciąć na wiosnę g mądry Polak po szkodzie) ‍♀️ więc też ich za bardzo nie będzie widać..
Niebawem cyknę jakieś foty to tu wkleję
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Johanka77 18:07, 24 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Czekam
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies