Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » B&B czyli betonowa Bawaria

Pokaż wątki Pokaż posty

B&B czyli betonowa Bawaria

Figaro 20:38, 16 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
pawel2806 napisał(a)
zawsze czekam na fotorelacje i zawsze mam u Cb niedosyt


Bo ja to bardziej korzystam z informacji tutaj i nie pisze tak czesto a zdjecia to juz na przymusie.
Figaro 20:44, 16 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
I kupilam tez takie bo wydaje mi sie ze to te same



A to dla Sylwii zrobilam tak jak mi poradzila. Jeszcze piasek musze kupic bo tu nie mam



Tak do wody powsadzalam



Figaro 20:48, 16 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
I do domu porobilam nowe dekoracje
Obraz ostatnio namalowany






Figaro 20:49, 16 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
I to chyba juz wszystko narazie.
ElzbietaFranka 21:14, 16 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Jestem i oglądam. Czego ty się boisz pokazać tego ciągu wody. Woda rzeczywiście bardzo czysta. Posadz jeszcze żółte irysy one bardzo oczyszczają wodę.

Co to za roślina ta biała. Wczoraj czytalam, że śmiało rozchodniki można w wodzie ukorzeniac i Później do piachu.

Ta zielona roślina bardzo ładna to jakiś iglaki zrób większą fotkę.

Nie przycinane traw na zimę. Powiaz będzie ładnie.

Wystrój domu pewnie masz piekny.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 21:20, 16 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81827
Kup ten piaseczek i wymieszaj z ziemią i do doniczek bo mam obawy czy w wodzie nie mają za mokro, rozchodniki wolą suszej stąd moje obawy żeby nie zaczęły gnić
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 22:25, 16 paź 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Byłam i widziałam kompostownię.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ElzbietaFranka 22:26, 16 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kup ten piaseczek i wymieszaj z ziemią i do doniczek bo mam obawy czy w wodzie nie mają za mokro, rozchodniki wolą suszej stąd moje obawy żeby nie zaczęły gnić



Sylwia to nie jest powiedziane, widziałam na yutubie jak babka tak ukorzeniala. Wczoraj specjalnie chyba u ciebie była mowa o rozmnażaniu rozchodnikow zajrzalam na YouTube i widziałam że w wodzie rozmnażają.

A ty wiesz, że ja tak fiołki doniczkowe rozmnażam z liści. Urywam ogonki i wkładam do wody. Korzenie puści i sądzę na stałe do donicy.
Ale można zrobić jak się chce.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:27, 16 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kup ten piaseczek i wymieszaj z ziemią i do doniczek bo mam obawy czy w wodzie nie mają za mokro, rozchodniki wolą suszej stąd moje obawy żeby nie zaczęły gnić



U nas można kompostować przynajmniej na wsi. W mieście to raczej nie też wywożą chwasty, skoszona trawę, liscie do kompostowni. Nawet bardzo chętnie wszystkie odpady zielone biorą. Mamy też pojemniki na odpady domowe.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
KasiaBawaria 08:50, 17 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ta metalowa listwa oddzielajaca trawe od rabaty to chyba z miedzi nie jest Mam taka sama i ona jest z ocynkowanej stali. Chyba, ze piszesz o innej listwie? Z miedzi ma inny kolor.
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies