Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To właśnie tu

Pokaż wątki Pokaż posty

To właśnie tu

Dzidka 22:03, 11 sie 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Rabata, która wkrótce będzie miała roczek







____________________
Dzidka - To właśnie tu
annka 23:01, 11 sie 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
Czy moje westchnięcie było słychać na Śląsku??? Roczna rabata? to ja chcę umieć tak komponować rośliny żeby moje pięcioletnie rabaty tak wyglądały.

____________________
Funkiowe zacisze
annka 23:04, 11 sie 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
Moja jedyna rodzona siostra zamieszkała 14lat temu w Katowicach a lada chwila przeprowadza się do Batorego do Chorzowa więc Śląsk wydaje mi się jakiś bliski. Ale mało mamy kontaktu ze sobą bo się szczerze i pasjami nie cierpimy ze szwagrem
____________________
Funkiowe zacisze
Pszczelarnia 08:40, 12 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dzidka napisał(a)
Annko, jak wiesz tytuł mojego wątku, to cytat z wiersza Jonasza Kofty .

Kroplą pamięci
Nicią pajęczą
Zapachem bzu
Wiesz już na pewno
Świeżością rzewną
To właśnie tu .

I właśnie tu, staram się tworzyć swój mały raj, by ' w żar epoki użyczyły mi chłodu, i drzewa , i liście '.
A jeśli ten niedoskonały po amatorsku tworzony ogród jeszcze innym się podoba, to czyż można chcieć więcej ?


I dlatego, ja chętnie tu zaglądam i czytam zachwyty Annki (i zachwycam się zachwytami Annki).

Dzidko, no po prostu fajnie, że pozwoliłaś nam ot tak "z ulicy" wejść do Swojego Ogrodu. Ja się w nim odnajduję, choć jest tajemniczy ... . Merci.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Dzidka 21:13, 12 sie 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
annka napisał(a)
Czy moje westchnięcie było słychać na Śląsku??? Roczna rabata? to ja chcę umieć tak komponować rośliny żeby moje pięcioletnie rabaty tak wyglądały.


A słyszałaś mój śmiech?. Potrafisz mnie rozbawić.
Na szczęście lub nie, jestem z tych, co to co i rusz muszą coś przesadzać, dosadzać i zmieniać.
Na tę rabatę wykorzystałam już mocno rozrośnię rośliny.
Ale tu, musi upłynąć jeszcze trochę czasu, by rośliny zakryły ziemię.

____________________
Dzidka - To właśnie tu
shrekol 21:19, 12 sie 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Dzidka napisał(a)

I ciąg dalszy


Z lewej hydrangea aspera, w głębi aspera sargentiana / wielkość 1,5 m/ .

Kwiat aspery.




Popieram Twój zachwyt sam mam asperę i bardzo z niej się cieszę nie jest tak kapryśna jak pozostałe hortensje nawet lekką suszę dobrze znosi
____________________
Dzidka 21:19, 12 sie 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
annka napisał(a)
Moja jedyna rodzona siostra zamieszkała 14lat temu w Katowicach a lada chwila przeprowadza się do Batorego do Chorzowa więc Śląsk wydaje mi się jakiś bliski. Ale mało mamy kontaktu ze sobą bo się szczerze i pasjami nie cierpimy ze szwagrem


Annko, tym razem tutaj cichutko westchnij i łaskawie pozwól się rodzinie zaprosić na parapetówkę. .
A z Chorzowa.do Gliwic jest wiele różnorodnych dróg z autostradą włącznie.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
an_tre 21:24, 12 sie 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Jeszcze raz pospacerowałam po twoim ogrodzie od pierwszego wpisu ograniczę się do jednego słowa ZACHWYCAJĄCY
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
jotka 21:26, 12 sie 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Nie mogę oczu oderwać od aspery - ponoć dorasta u nas do 3 m
A Twoja jaka wysoką już jest

Ja marze, żeby u mnie kwitły choć te najbardziej popularne a tu taki okaz !!!To zdjecie mogłabym mieć u siebie na ścianie i pewnie długo by mi sie nie znudziło
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
shrekol 21:47, 12 sie 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
jotka napisał(a)
Nie mogę oczu oderwać od aspery - ponoć dorasta u nas do 3 m
A Twoja jaka wysoką już jest


Jolu pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze odnośnie aspery mam nadzieję, że Dzidka złą nie będzie mam asperę 7 lat w tym roku dorosła do 2,5m już
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies