Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Japoński ogród Reni i Matiego

Pokaż wątki Pokaż posty

Japoński ogród Reni i Matiego

Renii 23:23, 20 kwi 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
To tyle na dzisiaj- jutro od rana czeka praca w ogrodzie
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
ElzbietaFranka 08:59, 23 kwi 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Renii napisał(a)
Przezimowały i kwitną moje pieriski hurrrra



Reniu piekne prawie zlały się z kamieniami.pamietaj pieris to roslina kwasolubna. Traktuj go tak jak rododendrona.

Odnosnie derenia bialego to rosnie tak wysoko na ile mu pozwalasz po przez ciecie. U mnie rosna i niskie i wysokie w tym roku przycinalam wszystkie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 09:05, 23 kwi 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Renii napisał(a)
A z darni powstał tron dla królowej ogrodu
..



Nie wyrzucaj darni, zloz gdzies w ogrodzie korzeniem do gory przykryj folia za rok bedzie ziemia do rozsypania zawsze gdzies sie przyda. Ogród japoński to tez wzniesienia.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
bql3 09:27, 23 kwi 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
wpadłem do waszego japońskiego ogrodu się przywitać, bo wcześniej czasu nie było ...macham i pozdrawiam bo te klimaty zawsze są mi bliskie.

Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Renii 14:24, 23 kwi 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Elu darń to trawka jakby z rolki mój EM wykorzystał i rozwinął w niektóre miejsca w ogrodzie gdzie nie chciała trwa rosnąć i częściowo się przyjęła. A "tron" zrobił syn -żeby miał taki zapał do pomocy w ogrodzie jak ma do takich pomysłów
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Renii 14:28, 23 kwi 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
bql3 napisał(a)
wpadłem do waszego japońskiego ogrodu się przywitać, bo wcześniej czasu nie było ...macham i pozdrawiam bo te klimaty zawsze są mi bliskie.

Jan


U Ciebie w ogrodzie Janie już byłam trochę czasu temu, ale nie zagościłam w herbaciarni.
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Renii 14:30, 23 kwi 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
ElzbietaFranka napisał(a)



Reniu piekne prawie zlały się z kamieniami.pamietaj pieris to roslina kwasolubna. Traktuj go tak jak rododendrona.



Kamienie będą pozbierane, ale dopiero w następnym roku.... w tym braknie mi czasu
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
ElzbietaFranka 23:21, 23 kwi 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Renii napisał(a)



Do glowy mi nie przyszlo, ze to tron, każdy uzytek dobry z trawa aby nie zmarnowac.

A dlaczego bedziesz zbierała kamienie, to ładnie wyglada a pieris wiecznie nie kwitnie.

Deren bialy bardzo ładny ale nie kazdy.

Sibrica ladny ma bardzo czerwone lodygi w zimie. DEren biały elegantisima to ten z bialozielonymi liscmi.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Renii 21:36, 24 kwi 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
ElzbietaFranka napisał(a)



Do glowy mi nie przyszlo, ze to tron, każdy uzytek dobry z trawa aby nie zmarnowac.

A dlaczego bedziesz zbierała kamienie, to ładnie wyglada a pieris wiecznie nie kwitnie.

Deren bialy bardzo ładny ale nie kazdy.

Sibrica ladny ma bardzo czerwone lodygi w zimie. DEren biały elegantisima to ten z bialozielonymi liscmi.

A Ty Elu którego masz ja myślałam o elegantisima on też ma czerwone gałęzie
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Renii 21:39, 24 kwi 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Przyjrzyj się dokładnie jak wygląda tron ma podest i podłokietniki.
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies