Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 20:54, 17 lip 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
sylwik69 napisał(a)
Wreszcie ktoś z lubuskiego bo naprawdę czułam się tu osamotniona,z jakiego rejonu jesteś? może mamy blisko do siebie? byłoby fajnie
Zaintrygowałaś mnie! ja kupowałam mączkę przez internet,a Ty po nią jedziesz,więc masz jakieś żródło w naszym rejonie?


Nasz dom powstaje w okolicy zielonej Góry. W kwestii mączki podobno jest dostępna u jednego z miejscowych ogrodników. Się okaże co ile i za ile ma do zaoferowania
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 20:57, 17 lip 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Toszka napisał(a)
Poszukaj kompostowni w okolicy - tam na tony kupisz, a nie na woreczki. Po prostu taniej wyjdzie (nawet jak transport doliczysz to i tak taniej niż jeździć w te i z powrotem po kilka worków 80l).


Szukam i niczego nie widzę. Póki co będę się posilkowala właśnie tym z marketu. Jutro tylko muszę wywalić agregat z samochodu i będzie miejsce na kilka worków. I tak codziennie jestem na budowie wiec zahacze o market i zawsze coś ze sobą zgrane.
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 21:00, 17 lip 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
paulina_ns napisał(a)
Witaj Kasiu,piękny parterowy domek masz,dużo pracy na pewno przed Toba, ale uwierz mi,że będzie warto u mnie też ciężka glina, palace słońce, silne wiatry, a pomimo to większości roślinom nawet to pasuje, a zwłaszcza zauważyłam różom trzymam kciuki, zaznaczam i będę kibicowala, bo ja w projektowaniu to kiepska jestem


Dziękuję Paulinko o to z tym projektowaniem jesteśmy we dwie kciuki się przydadzą na pewno. Postaram się nie zawieść i nie tracić Twojego czasu
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 21:09, 17 lip 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
sylwik69 napisał(a)
Kasia prostokątny taras będzie na pewno tańszą opcją /wiem bo mam budowlańca/ ale to kwestia gustu i budżetu


U nas i tak się skończy na drewnianym tarasie i tutaj różnica nie będzie duża przy wykonaniu jeśli chodzi o finanse. Po zamknięciu domu wchodzimy w fazę wszystko sami i oby zdazyc do świąt taras i tak pewnie będzie realizowany w przyszłym roku chyba że mój Tata zjedzie i nas wspomoże trochę swoją wiedzą i parę rąk
____________________
Kasia - tu na razie jest...
paulina_ns 21:47, 17 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
kasiab napisał(a)


Dziękuję Paulinko o to z tym projektowaniem jesteśmy we dwie kciuki się przydadzą na pewno. Postaram się nie zawieść i nie tracić Twojego czasu


Kasiu uwierz mi,że troszkę Ci zazdroszczę Czasem chciałabym zacząć jeszcze raz od zera, ale z wiedzą, która nabyłam tutaj przez te kilka lat no i sporym workiem pieniędzy, bo bez tego, ani rusz
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Toszka 21:53, 17 lip 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Kasiu, jedna drobna uwaga - to forum publiczne. Nie pisz tak szczegółowo o swojej rodzinie, bo nie wiesz kto to czyta. Edytuj posty i usuń informacje np. o krajach. Nie piszę złośliwie, a wyłącznie zwracam uwagę na to, że forum w 90% czytają niezalogowane oczy.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kasiab 07:39, 18 lip 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Toszka napisał(a)
Kasiu, jedna drobna uwaga - to forum publiczne. Nie pisz tak szczegółowo o swojej rodzinie, bo nie wiesz kto to czyta. Edytuj posty i usuń informacje np. o krajach. Nie piszę złośliwie, a wyłącznie zwracam uwagę na to, że forum w 90% czytają niezalogowane oczy.


Masz rację że czytają. Informacje usunęłam. Dzięki za zwrócenie uwagi absolutnie nie odebrałam tego za złośliwość
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 08:05, 18 lip 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
paulina_ns napisał(a)


Kasiu uwierz mi,że troszkę Ci zazdroszczę Czasem chciałabym zacząć jeszcze raz od zera, ale z wiedzą, która nabyłam tutaj przez te kilka lat no i sporym workiem pieniędzy, bo bez tego, ani rusz


Ok możemy się zamienić ja biorę Twój piękny a Ty zabieraj moje klepisko z marnymi finansami który mam
____________________
Kasia - tu na razie jest...
makadamia 08:42, 18 lip 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasiu, widzę, że musimy się pospieszyć z planowaniem ścieżek i rabatek bo zamierzasz gonić.

Masz może rysunek poglądowy tego tarasu? A najlepiej całej tej elewacji? Trochę nie łapię o co chodzi z tą opaską dookoła niego.

Skarpa jest pod samym domem, tak?

____________________
Asia-podmiejski ogrodek
sylwik69 10:05, 18 lip 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
kasiab napisał(a)


Nasz dom powstaje w okolicy zielonej Góry. W kwestii mączki podobno jest dostępna u jednego z miejscowych ogrodników. Się okaże co ile i za ile ma do zaoferowania

To 1,5 godz drogi ode mnie,ale w Twoim pobliżu mieszka kilka dziewczyn np.Basia LT.Jeśli chodzi o korę lub obornik poszukaj na internecie,na luz z rozładunkiem wychodzi dużo taniej niż z marketu.Czekam na namiar na mączkę baz.
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies