Gdzie jesteś » Forum » Dwuletnie » Bratki

Pokaż wątki Pokaż posty

Bratki

Marti_01 10:42, 09 cze 2020


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 110
Naruto8 ten biały nalot to albo szara pleśń albo mączniak prawdziwy (nie umiem ich rozróżniać). Moje też zostały tym porażone. Kupiłam oprysk na te dwa świństwa, ale obfite deszcze nie pomagają. Czas już się ich chyba pozbyć...
____________________
Białe płótno-pomóżcie mi je pomalować
Ewik 18:37, 06 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Basia_KRK 09:01, 05 mar 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Nigdy nie miałam bratków i zaczęły mi się podobać dopiero teraz

Powiedzcie proszę, w nasadzeniach w donicach, jak długo wytrzymają jak je teraz posadzę? Do maja, tak jak pisze Danusia na pierwszej stronie wątku? Potem je wkopujecie do ziemi na przyszły rok?

Jeżeli chodzi o miejscówkę - to lepiej słoneczne miejsca, czy od północy w donicach też dadzą radę?
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Gardenarium 19:06, 13 kwi 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie wykopujemy, to są rośliny dwuletnie, a więc gdy zakwitną ich życie się kończy w tym samym roku, no chyba że nie obetniesz kwiatów i się wysieją. Wtedy pojawią się w nowych miejscach.

Cykl jest taki- wysiew nasion w czerwcu, pikowanie. Zima. Kwitnienie w następnym roku.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies