Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Nallar 22:46, 09 maj 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

Chyba żartujesz

Gdzież bym śmiała.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Elunia 07:42, 30 maj 2017


Dołączył: 08 maj 2017
Posty: 91
Zimę lubiłam będąc dzieckiem a obecnie jest to czas pomiędzy jesienią a oczekiwaną wiosną. Te kilka miesięcy ciągną się w nieskończoność. Postanowiłam więc zająć czymś moje ręce i myśli.
W zimowe wieczory robię biżuterię (metodą prób i błędów). Cały czas się uczę (jestem samoukiem). Moje pierwsze bransoletki rozleciały się bo użyłam niewłaściwego kleju.
Oto kilka moich prac.
____________________
EluniaDziałka pod lasem
ogrodula 09:05, 30 maj 2017


Dołączył: 30 sty 2017
Posty: 643
Śliczne lubię takie klimaty.Artystyczna dusza z Ciebie. Latem można dwa razy dziennie zmieniać bransoletkę. Sama też sobie robię takie różności.
____________________
ula sosnowy raj i nie tylko ula
zawitka 11:48, 30 maj 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14032
Nallar napisał(a)

Prace wymagają jeszcze warstwy lakieru, ale czasu brak
Mam jeszcze jednego pomysła ale nie mogę trafić serwetki z odpowiednim wzorem. Potrzebuję wzór typowego bukietu kwiatowego, może polnych....


Ewa przejrzę swoje serwetki jak mam to Ci wyślę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 11:51, 30 maj 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14032
Ela--zdolny samouk ale to najbardziej cieszy jak coś samemu się zrobi Podziwiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Elunia 13:01, 30 maj 2017


Dołączył: 08 maj 2017
Posty: 91
Cieszy mnie, że komuś też się podobają moje bransoletki.
Biżuterię robię na własne potrzeby i chociaż nigdy jej nie nosiłam to teraz nie wyobrażam sobie wyjść z domu np. bez bransoletki.

Nauczyłam się też robić bransoletki sznurkowe ale przy to już pomocy internetu. Pierwsze moje bransoletki były w stanie opłakanym ale dzięki temu, że zima się przedłużała to zdążyłam się nauczyć techniki sznurkowej. Obecnie moje koraliki są schowane i czekają na zimowe wieczory.

____________________
EluniaDziałka pod lasem
Nallar 17:53, 30 maj 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Elu, koralikowe wyroby wychodzą Ci bardzo ładne. Swego czasu też wiązałam, plotłam, nawlekałam. Wolną chwilą możesz zobaczyć moje prace tutaj, może podpatrzysz jakiś wzór który Cię zainteresuje i będziesz chciała sobie zrobić.

Halinko, wiem że masz dobre serduszko, ale nie rób sobie kłopotu, może do zimy gdzieś trafię odpowiedni wzór.


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Elunia 19:47, 30 maj 2017


Dołączył: 08 maj 2017
Posty: 91
Dziękuję za miłe słowa.
Nallar oglądałam Twoje rękodzieła i muszę stwierdzić, że Twoja biżuteria ( i nie tylko ) to jest "wyższa szkoła jazdy".
Bardzo ładne, fajne pomysły i staranne wykonane. Gratuluję.
____________________
EluniaDziałka pod lasem
Nallar 20:23, 30 maj 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Elunia napisał(a)
Dziękuję za miłe słowa.
Nallar oglądałam Twoje rękodzieła i muszę stwierdzić, że Twoja biżuteria ( i nie tylko ) to jest "wyższa szkoła jazdy".
Bardzo ładne, fajne pomysły i staranne wykonane. Gratuluję.

Wyższa? coś Ty ale cieszę się że Ci się podoba. Dzięki.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
zawitka 12:25, 31 maj 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14032
Nallar napisał(a)
Elu, koralikowe wyroby wychodzą Ci bardzo ładne. Swego czasu też wiązałam, plotłam, nawlekałam. Wolną chwilą możesz zobaczyć moje prace tutaj, może podpatrzysz jakiś wzór który Cię zainteresuje i będziesz chciała sobie zrobić.

Halinko, wiem że masz dobre serduszko, ale nie rób sobie kłopotu, może do zimy gdzieś trafię odpowiedni wzór.




O kurcze szczęka mi opadła jakie to ładne to tutaj.

A skąd wiesz ha ha
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies