Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 16:16, 15 sie 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20624
Magleska napisał(a)
Wiola
porównanie niesamowite wpadłam w zachwyt
stworzyłaś przepiękny ogród -wracam się jeszcze raz oglądać
Buziaki


Madziu aż sama nie wierzę w te zmiany dobrze,że fotki zrobiłam i mogę sobie przypomnieć jak było kiedyś a jak jest teraz

Cieszę się ,bo mogę powiedzieć w końcu ,że ogród mi się podoba w stu procentach , zmian większych już nie planuję, rabaty mi się podobają ostatecznie, tylko nowy trawniczek zostało zrobić na części wypoczynkowej oraz ścieżki i jeszcze ostatnią rabatę i ogród będę miała skonczony jak tak można powiedzieć

Potem zajmę się warzywnikiem jak dziadkowie zechcą już odpocząć

Madzi dzięki za pochwały ,buziaki !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwia_slomc... 19:34, 15 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Z tym odpoczywaniem dziadków to różnie bywa Ogród wyszedł Ci pierwszorzędnie, porównania wrzuć do metamorfoz. Rabaty masz w zasadzie do zapinowania jako przykład dla innych, brawo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiolka5_7 20:11, 15 sie 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20624
sylwia_slomczewska napisał(a)
Z tym odpoczywaniem dziadków to różnie bywa Ogród wyszedł Ci pierwszorzędnie, porównania wrzuć do metamorfoz. Rabaty masz w zasadzie do zapinowania jako przykład dla innych, brawo


To prawda Sylwia,bo co roku to słyszę a wiosną znowu dziadkowie obsiewają warzywnik mają po 92 lata i nie chcą przestać pracować

Sylwia miło mi ,że chwalisz moje biforki i afterki fajnie,że Ci się podoba dzięki !

Wrzucę na pewno

Buziaki !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
andzia458 20:54, 15 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Wiolka, a skąd Ty dokładniej jesteś? Gdzie jest taki piękny ogród?
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
MiluniaB 22:59, 15 sie 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Wiola te zdjęcia porównań są niesamowite! To, aż wydaje się być niewiarygodne, żeby tak zmienić ogród. Bardzo Ci gratuluję i przestań już zmieniać, bo Twojemu ogrodowi już nic nie brakuje

Zamieść te zdjęcia w wątku tematycznym "Metamorfozy ogrodowe"
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
sarenka 08:37, 16 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wiola, Twoja sesleria jesienna ma ciemnozielone liście czy jasne? Pisałam jakiś czas temu tę jedną się nie przyjęła i wczoraj ja wyjelam- w sumie to korzeni nie było,ale ona od początku była taka słaba. Jak sadzialm w doniczce nie było pędraków. No i z tych pozostałych to jedna ma taki ciemniejszy kolor a reszta to jasnozielona
____________________
Magda W samym sloncu
Wiolka5_7 09:47, 16 sie 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20624
andzia458 napisał(a)
Wiolka, a skąd Ty dokładniej jesteś? Gdzie jest taki piękny ogród?

Mieszkam między Wa-Wą a Lublinem
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 09:54, 16 sie 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20624
MiluniaB napisał(a)
Wiola te zdjęcia porównań są niesamowite! To, aż wydaje się być niewiarygodne, żeby tak zmienić ogród. Bardzo Ci gratuluję i przestań już zmieniać, bo Twojemu ogrodowi już nic nie brakuje

Zamieść te zdjęcia w wątku tematycznym "Metamorfozy ogrodowe"


Też mnie zadziwiaja te porównania Mirellko

Już nic nie zmieniamkupuję ,została miw ostatnia rabata do zrobieniatego oraz nowy trawnik i tyle, a potem pozostanie pielęgnacja i podziwianie

Fotki zamieszczę wolnym czasem
Dziękuję Ci pięknie za pochwały, buziaki !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 10:03, 16 sie 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20624
sarenka napisał(a)
Wiola, Twoja sesleria jesienna ma ciemnozielone liście czy jasne? Pisałam jakiś czas temu tę jedną się nie przyjęła i wczoraj ja wyjelam- w sumie to korzeni nie było,ale ona od początku była taka słaba. Jak sadzialm w doniczce nie było pędraków. No i z tych pozostałych to jedna ma taki ciemniejszy kolor a reszta to jasnozielona


Megi z tą seslerią to jest tak, jeśli ma dużo słońca to jest limonkowa jesli mniej bardziej zielona

Ta co ma więcej słońca wyglada tak....


Ta co ma mniej slońca wyglada tak...


A co do tej Twojej seslerii bez korzeni to moje 5 na 8 szt. Też nie miało pedraka w korzeniach, pewnie zeżarły korzenie i poszły gdzieś indziej....
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Mylka 11:53, 16 sie 2020


Dołączył: 02 lip 2015
Posty: 52
m_gocha napisał(a)
Widać, że bluszcz pięknie i zdrowo Ci rośnie
Chodziło mi po głowie aby puścić na ogrodzenie ale chyba jednak nie da rady. Musi mieć podłoże aby chwycić się korzonkami czepnymi i czerpać wilgoć z tego podłoża

Mam w dwóch miejscach posadzony jako zadarniacz. Też przez jakiś czas był taki niepozorny a ostatnio jak zaczął rosnąć to zaczynam się bać że jescze chwila i będzie nie do ujarzmienia


Ja mam na płocie panelowym w dwóch miejscach. W sumie będzie jakieś 50m. Po 4 latach ( a sadzonki robiłam sobie sama) mam zieloną ścianę. 2 razy w sezonie mąż tnie nożycami spalinowymi. Na początku trzeba tylko pędy zaplatać między oczka w panelach.
____________________
Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies