Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Nowa12 22:08, 29 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Doczytałam fajny pomysł z dzieleniem hakonek. Też tak zrobię zamiast wykopywać całą. Rozplenice dzieliłam ale jeden sezon stracony bo muszą się pozbierać .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiolka5_7 08:01, 30 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Nowa12 napisał(a)
Doczytałam fajny pomysł z dzieleniem hakonek. Też tak zrobię zamiast wykopywać całą. Rozplenice dzieliłam ale jeden sezon stracony bo muszą się pozbierać .


Polecam też będę dzielić tak swoje...
Rozplenice szybko się pozbierają
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwona100 09:43, 31 sty 2021


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Wiolka5_7 napisał(a)

proszę
Muszę pochwalić Twoją wizytówkę Iwonko przepięknie masz ! szkoda,że nie masz wątku...

Macham !

Dziękuję Ci za te miłe słowa Wizytówka jest skończona ,więc zapraszam do obejrzenia. Wątek ... może kiedyś Ciekawe co za tetrisy wymyśliłaś? Gdzie będzie nowa rabata?
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Wiolka5_7 13:21, 31 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Iwona100 napisał(a)

Dziękuję Ci za te miłe słowa Wizytówka jest skończona ,więc zapraszam do obejrzenia. Wątek ... może kiedyś Ciekawe co za tetrisy wymyśliłaś? Gdzie będzie nowa rabata?


Proszę
Byłam,widziałam i się zachwycałam

Muszę Gracki zabrać spod tarasu a posadzę Morning lighty.... a zabrane Gracki posadzę na nowej rabacie.... do tego 3 cisy na poduchy + seslerie jesienne + jeżówki + szałwie + perowskie.....
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwona100 16:53, 31 sty 2021


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Fajnie, czyli niezawodne rośliny. Ja bardzo lubię i Morning Light i Gracillimusy. Są duże ,ale takie "zgrabne" i smukłe.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Wiolka5_7 17:21, 31 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Iwona100 napisał(a)
Fajnie, czyli niezawodne rośliny. Ja bardzo lubię i Morning Light i Gracillimusy. Są duże ,ale takie "zgrabne" i smukłe.


Tak niezawodny zestaw w sumie będzie to powtarzalność tych roślin co już mam
Ja też lubię te miskanty i jeszcze ulubiony Memory
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zakrecona 17:46, 03 lut 2021

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Wiola, ja dopiero w lutym się odgrzebuję wątkowo , ale witam się w Nowym Roku i mam nadzieję, że w tym będę mieć spokój w innych tematach i wreszcie ogarnę to co rozkopane ;D

Widzę, że planik się już wyklarowała na nową rabatę. Ty jednak szybka i zdecydowana jesteś w tych kwestiach
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Wiolka5_7 18:05, 03 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Zakrecona napisał(a)
Wiola, ja dopiero w lutym się odgrzebuję wątkowo , ale witam się w Nowym Roku i mam nadzieję, że w tym będę mieć spokój w innych tematach i wreszcie ogarnę to co rozkopane ;D

Widzę, że planik się już wyklarowała na nową rabatę. Ty jednak szybka i zdecydowana jesteś w tych kwestiach

Hej Madziu !

Ja też przespałam trochę zimę... dobrze,że się obudziłyśmy mnie już łapki świerzbią do cięcia a tu kolejny tydzień z mrozami i śniegiem zapowiadają, eh... :-/

Życzę Ci spokoju w innych tematach i ogarnięcia ogrodu...

U mnie w planie oprócz tej rabaty i tetrisów to czeka mnie lifting altany
A co do rabaty to nic wymyslnego nie planuję, tylko te roslinki co mam w innych częściach ogrodu...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Roocika 18:09, 03 lut 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Wiolu, jakie Ty cisy używasz na poduchy?
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Wiolka5_7 18:12, 03 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Roocika napisał(a)
Wiolu, jakie Ty cisy używasz na poduchy?

Zwykłe Taxus baccata
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies