Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

BASIA8 12:12, 30 cze 2022


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Kochana pięknie jest ogród na który mogę patrzeć w nieskończoność
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
DariaB 13:30, 30 cze 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3053
Cudownie masz! Przytarasowa wygląda bardzo interesująco, a hakonki chyba rzeczywiście chcą pożreć śś. Ładne, duże owocki masz śś, moja ma takie drobniutkie.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
April 13:48, 30 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Wiolka5_7 napisał(a)

Brzozowo-dereniowa zmieniana ze 3 razy , aż wygląda idealnie tak jak lubię




Faktycznie IDEALNIE. Ty nawet Rozanne potrafiłaś zmusić żeby nie rósł taki bałaganiarski. No podziwiam, przydałabyś się u mnie. Dostałabyś bacik, i co bym sadziła więcej niż powinnam, to prast po łapkach
Ciekawe czy ze mną by ci się udało
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiolka5_7 16:39, 30 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Joann napisał(a)
No brakuje słów, jak pięknie...

Dzięki Asia
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 16:40, 30 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
BASIA8 napisał(a)
Kochana pięknie jest ogród na który mogę patrzeć w nieskończoność


Basiu,ale mi miło dzięki kochana
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 16:43, 30 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
DariaB napisał(a)
Cudownie masz! Przytarasowa wygląda bardzo interesująco, a hakonki chyba rzeczywiście chcą pożreć śś. Ładne, duże owocki masz śś, moja ma takie drobniutkie.


Dzięki Daria
Przytarasowa wygląda fajnie już,ale dopiero pokaże swoje walory jak wszystko zakwitnie ale busz jest ,kamienia nie widać

Hakone Macra to giganty,mają coś 80cm wys a szer jeszcze więcej,co roku coraz większe
I moja Śs ma w tym roku drobniutkie owoce przez tą suchą wiosnę.Mimo tego że była cała w kwiatach to owoców było mało,dużo opadło zawiązków
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 16:49, 30 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
April napisał(a)


Faktycznie IDEALNIE. Ty nawet Rozanne potrafiłaś zmusić żeby nie rósł taki bałaganiarski. No podziwiam, przydałabyś się u mnie. Dostałabyś bacik, i co bym sadziła więcej niż powinnam, to prast po łapkach
Ciekawe czy ze mną by ci się udało


Dzięki Aprilku w końcu jestem zadowolona ,ni odc już nie przerabiam na tej rabacie bo ile można

E tam Rozanne i Bloom time rosną tak bałaganiarsko, że włażą na wszystkie rośliny obok,a miejsca mają dużo. Już ze 3 razy przycinałam im pędy, znowu muszę ciachąć

No ja nauczyłam się sadzić w większych odstępach ,żeby zaraz nie przesadzać, więc bym Cię podszkoliła, nie biła bym
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
pawel2806 17:15, 30 cze 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
U mnie podobnie tym roku ze swidoslową nie dość że mało owoców to dość drobne. Susza okropna muszę chyba dziś podlać ogród bo dłużej nie wytrzyma beż wody. Trawniki suche, ale to jak co roku
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Wiolka5_7 19:06, 30 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
pawel2806 napisał(a)
U mnie podobnie tym roku ze swidoslową nie dość że mało owoców to dość drobne. Susza okropna muszę chyba dziś podlać ogród bo dłużej nie wytrzyma beż wody. Trawniki suche, ale to jak co roku


Tak susza okropna wiosna sucha i lato póki co też.

Ja już musiałam podlewać ,bo niektóre rośliny zaczęły usychać mdleć. Podlej koniecznie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Martka 21:23, 30 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiolka5_7 napisał(a)
Ach te bodziszki... Uwielbiam
Bloom time

Bomba! Jak długo one kwitną? Nie znam. Wszyscy teraz tylko o Rozanne
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies