Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 05:38, 23 maj 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20764
Magleska napisał(a)
Wiola wpadłam jeszcze warzywniczek pochwalić -rośnie ,aż miło -fajnie mieć swoje warzywka


Madzia dzięki!
Tak mały warzywnik ,ale własny bardzo cieszy
Ale Ty to wiesz !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Orchidea19 08:03, 23 maj 2024

Dołączył: 18 cze 2020
Posty: 1
Dzień dobry
Czytam Twój wątek Wiolu od lat i od lat się zachwycam. Czasem podpytuję Cię poprzez maile, co zrobić, gdzie kupić zawsze dajesz mi kompletną odpowiedź. Dziękuję Ci bardzo!

Twój ogród jest dla mnie inspiracją, lubię takie proste linie, ostre kąty i ten wielki porządek wśród roślin.
Jestem zachwycona!!!
U siebie tez próbuję zachować taki porządek, ale ulegam magii jednorocznych i bardzo kolorowych kwiatów wiec dosadzam i tu i tam, a zimą obiecuję sobie, że w kolejnym sezonie to już będzie poukładane.

Dzięki Tobie poznałam seslerię i kocham ją miłością wielką - masz rację, jest terminatorką: dzielę ją, a ona świetnie daje sobie radę.

Teraz pisałaś, że będziesz dzielić bodziszki rozanne - napisz proszę w wolnej chwili jak to robisz.
Dziękuję
Wiolka5_7 13:54, 24 maj 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20764
Orchidea19 napisał(a)
Dzień dobry
Czytam Twój wątek Wiolu od lat i od lat się zachwycam. Czasem podpytuję Cię poprzez maile, co zrobić, gdzie kupić zawsze dajesz mi kompletną odpowiedź. Dziękuję Ci bardzo!

Twój ogród jest dla mnie inspiracją, lubię takie proste linie, ostre kąty i ten wielki porządek wśród roślin.
Jestem zachwycona!!!
U siebie tez próbuję zachować taki porządek, ale ulegam magii jednorocznych i bardzo kolorowych kwiatów wiec dosadzam i tu i tam, a zimą obiecuję sobie, że w kolejnym sezonie to już będzie poukładane.

Dzięki Tobie poznałam seslerię i kocham ją miłością wielką - masz rację, jest terminatorką: dzielę ją, a ona świetnie daje sobie radę.

Teraz pisałaś, że będziesz dzielić bodziszki rozanne - napisz proszę w wolnej chwili jak to robisz.
Dziękuję


Dzień dobry!
Miło mi , że mam taką stała obserwatorkę

Powiem Ci , że mój ogród był bardziej uporządkowany jak wszystko sadziłam od linijki, a z czasem zaczęły mi się podobać ogrody że swobodnie posadzonymi roślinami. Taką ostatnio stworzyłam tą wielką rabatę przy podjeździe ,już nie od linijki kontrolowany buszzzz lubię najbardziej , prostym układem rabat i ścieżek

Dziękuję Ci za miłe słowa i pochwały bardzo mi miło

Tak sesleria to terminatorka ,dzielę ją cały rok

Nie bodziszków Rozanne nie dzieliłam ,tylko przesadziłam młode sadzonki z bryłą ziemi, więc nie poczuły przeprowadzki. Dzielę wczesną wiosną jak tylko wypuszczają listki.

Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 13:59, 24 maj 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20764
Ulubionego maja ciąg dalszy...

Do czosnków dołączyły kocimiętki Walker' s low, Cat' s pajamas, Purrsian blue.
Szałwie Caradonna i ulubiony bodziszek Dragon Heart ,który zakwitł przy "Kropelce"

A co do "Kropelki" to utopiła się właśnie w gąszczu roślin
Kocham!







____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 14:00, 24 maj 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20764






____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 14:02, 24 maj 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20764








Koniec. Miłego dnia!
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
DariaB 15:00, 24 maj 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3114
Wiolka no muszę powiedzieć, że zaszalałaś z tą rabatą, dałaś się ponieść fali na rabaty bylinowe i buszowate Fajnie, trawniki są nudne haha
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Anda 15:10, 24 maj 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33830
Ślicznie Wiolu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
NowaKiKi 16:33, 24 maj 2024


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 645
Wiola, jaka duża rośnie u Ciebie Kocimietka Walker Low?
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
anpi 16:48, 24 maj 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8227
Wiolu, cudowne fiolety i niebieskości u Ciebie! I wszystko tak bujnie rośnie! Zaszokowałaś mnie nową rabatą zamiast trawnika, w pierwszej chwili zrobiło mi się żal tego zielonego dywanika
Ale wiadomo! Kwiaty cieszą bardziej!!!
Napiszesz mi na priw. gdzie kupowałaś tego bodziszka Dragon Heard?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies