Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 12:06, 21 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20480
mrokasia napisał(a)
A mnie się podoba, że coraz częściej w przestrzeni publicznej dba się o piękne, nowoczesne nasadzenia a nie sadzi byle co i byle jak. Ostatnio widziałam na jednym z warszawskich osiedli piękne rabaty z tulipanami czarno-żółto-białymi i kocimiętką.

Mi też się podobają ładne nasadzenia w przestrzeni publicznej i coraz bardziej się o to dba ,super
Fajnje pewnie wyglądały te nadadzenia
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kawa 12:09, 21 maj 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
wczoraj widziałam piękne wielie graby
śliczne
nawet myślałam czy nie wziąć ale nie mam gdzie upchnąć i chyba do mojego ogródeczka póki co nie pasują
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Wiolka5_7 12:46, 21 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20480
Kawa napisał(a)
wczoraj widziałam piękne wielie graby
śliczne
nawet myślałam czy nie wziąć ale nie mam gdzie upchnąć i chyba do mojego ogródeczka póki co nie pasują

Jak Ci się podobają to kupuj kolumnowe wąsko rosną
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Brzozowadzie... 10:05, 22 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Graby super są, potwierdzam, od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką A teraz kusi mnie wiąz Wredei
Pięknie Wiolu masz, z przyjemnością do Ciebie zaglądam, kawkę się milej pije z takimi widokami
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
amatorodniczka 15:49, 22 maj 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Co do grabów też jestem szczęśliwą posiadaczką, 6 sztuk, wczoraj posadzone w szpaler. Jednak muszę 2 dokupić bo brakło Zakochałam się w grabach od pierwszego wejrzenia
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
Wiolka5_7 16:55, 22 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20480
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Graby super są, potwierdzam, od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką A teraz kusi mnie wiąz Wredei
Pięknie Wiolu masz, z przyjemnością do Ciebie zaglądam, kawkę się milej pije z takimi widokami

Ja od zeszłego roku jestem grabami zachwycona pikne okazy kupiłaś
Cieszę się,że Ci umiliłam czas dziękuję
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 16:56, 22 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20480
amatorodniczka napisał(a)
Co do grabów też jestem szczęśliwą posiadaczką, 6 sztuk, wczoraj posadzone w szpaler. Jednak muszę 2 dokupić bo brakło Zakochałam się w grabach od pierwszego wejrzenia

Super ! Dawaj foty,już lecę do Ciebie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
ren133 23:11, 22 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Wiolka5_7 napisał(a)
Znowu dzisiaj u mnie leje...jedyny plus,że roślin nie trzeba podlewać i rosną w oczach

Taka inspiracja dla amatorów grabów i traw w nowoczesnym wydaniu
Graby formowane,trzcinniki,carexy i bukszpan ...
Zrobione pod sklepem budowlanym ..


Bardzo fajna inspiracja
A twój front cuuudny
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
eVka 23:22, 22 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolu, przed chwilą myślałam sobie, czy da się ciąć śliwy pissardi zwykłą odmianę w takie ekrany. Wchodzę do Ciebie, patrzę a tu grabowe ekrany... Może to znak
We Wrocławiu jest bardzo dużo pięknych nowoczesnych nasadzeń w przestrzeni miejskiej. Bardzo miło się na to patrzy. Idziemy z trendami.
____________________
Zakrecona 23:43, 22 maj 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Wiola, te graby formowane z inspirki, zaczynają mieć liście dość wysoko. Czy one są jakoś szczepione, czy podkrzesywane z tych niższych gałęzi?

Polinki swoje podkrzesuje, ale to wyższa szkoła jazdy. Podobają mi się graby i eM zapałał entuzjazmem. Myślałam o nich zamiast jarząbów omączonych z boku przy wykuszowym, ale muszę mieć miejsce żeby dołem coś posadzić.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies