Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przedziwny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedziwny Ogród

AgataM 10:04, 25 lut 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
sierotka napisał(a)
To tak jak ja kupuję a potem nie zapisuję nazw ale w tym roku biorę się za zeszyt i wsio mam nadrobić by potomni wiedzieli co mają i jak to cosik pielęgnować


To masz ambitne plany Kiedyś też tak planowałam robić, ale nic z tego nie wyszło. Za dużo mam roślin w ogrodzie i jeszcze więcej chciejstw Zeszyt szybko pękałby w szwach.


____________________
AgataM Przedziwny Ogród
sierotka 11:51, 25 lut 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Chyba notatnik elektroniczny trzeba nam uruchomić
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Ewa777 18:27, 25 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
AgataM napisał(a)


Ewuniu, dziękuję bardzo za tyle miłych słów Ale najważniejsze.... wnusio jest przesłodki. Pół soboty babciowałam, uwielbiam ten czas

Na zdjęciach są mocne kolory, takie jakie lubię. Dlatego szukam takich kwiatów i barw, żeby ogród tętnił energią. Dodają mi one siły i radości. Zastępują kawę, której nie piję ....
Z perspektywy ogrodu nie jest tak mocno kolorystycznie. Zieleń i przestrzeń wszystko łagodzi.






Agatko, jeżeli chodzi o kolory, to chodziło mi jedynie, że tak pięknie kolorowo jest na Twoich zdjęciach w porównaniu z tym, co mamy za oknem Ja też lubię energetyczne kolory Pięknie masz

Gdy patrzę na te zdjęcia z lata, to trudno mi uwierzyć, że tak wygląda świat. Za długo trwa ta zima w naszym klimacie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
AgataM 18:47, 26 lut 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Ewa777 napisał(a)


Agatko, jeżeli chodzi o kolory, to chodziło mi jedynie, że tak pięknie kolorowo jest na Twoich zdjęciach w porównaniu z tym, co mamy za oknem Ja też lubię energetyczne kolory Pięknie masz

Gdy patrzę na te zdjęcia z lata, to trudno mi uwierzyć, że tak wygląda świat. Za długo trwa ta zima w naszym klimacie



Ewuniu, inna myśl nawet mi do głowy nie przychodziła,jak tylko Twoja Bardzo cieszę się, że podoba Ci się u mnie. Dziękuję

Też tęsknię za kolorami... Pocieszam się tym, że za miesiąc będę sądziłam bratki i tworzyła wiosenne dekoracje

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AnnaMS 15:12, 27 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Agato ale kolorowe wspominki, aż mnie głowa rozbolała, cudowne kwiatuchy Wiosna i do Ciebie zawitała kwitnącą kaliną
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
popcorn 15:44, 27 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jeja pięknie! Chcę takie lato! pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
karo 20:45, 03 mar 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Jestem z rewizytą - jak pięknie u Ciebie.
____________________
Karolina - Moja działka
sylwia_slomc... 20:58, 03 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Piękne to lato masz u siebie Agatka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgataM 22:51, 04 mar 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
AnnaMS napisał(a)
Witaj Agato ale kolorowe wspominki, aż mnie głowa rozbolała, cudowne kwiatuchy Wiosna i do Ciebie zawitała kwitnącą kaliną


Aniu, wyobraź sobie,że kalina jeszcze kwitnie. Tęsknię już za kolorami w ogrodzie....
To z poprzednich lat....

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 22:52, 04 mar 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
popcorn napisał(a)
Jeja pięknie! Chcę takie lato! pozdrawiam


Ja też

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies