Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 22:29, 11 lut 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:41, 11 lut 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Jeszcze pewnie wrócę z jesiennymi zdjęciami wspominając rok 2017 a teraz dla odmiany parę letnich kwiatuszków.

Irysy i szczypiorek (Allium schoenoprasum)



Aster gawędka wśród smagliczki,
szałwi i żeniszków przed rozkwitem



Złotnica i śniedek wśród żurawek


A ta fioletowa bylina z piątego zdjęcia to jakaś odmiana szałwi-może ktoś podpowie?-bo nie wiem.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 10:05, 14 lut 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Dzisiaj przesyłam same serduszka...
dla wszystkich zakochanych...

...w ogrodach...

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
sierotka 11:59, 14 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witam zabieram takie jedno białe
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Agania 13:37, 14 lut 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Za serduszka dziękuję w Twoim ogrodzie spędziłam sporo czasu, ach jak cudownie mija mi ta nudna zima

Łączką z makami i warzywnikiem mnie urzekłaś, gdzie nabywasz nasionka...jak możesz napisz na pw?

Tęsknię za majowymi iryskami i jak tu pominąć marzec z wysiewami jak tak bardzo kochamy kwiaty

U wizyty u Ciebie znowu zaczęłam szukać stolika kawowego i krzesełek na romantyczne miejsce zadumy u mnie i wiesz, chyba mebelki znalazłam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Alicja169 17:53, 14 lut 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Drzwi uchylone, wchodzę....halo, dzień dobry
Wszystkiego dobra nagromadziłaś Aniu całkiem sporo, roślinki i różności ozdabiające ogród wzbudzają spore zainteresowanie Tak to już jest na naszym forum, że każdy nowy ogród natychmiast jest centrum zainteresowania Ogrodowiczan
Zwróciłam uwagę na fontannę przy ceglanym murze, już podłączona i działa, czy tylko element dekoracyjny?
Masz tak dużo kolorów i kształtów, że trudno skupić się na jednym fragmencie, wszędzie można znależć coś ciekawego.
Pozdrawiam, i sukcesów ogrodowych życzę
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
anpi 19:34, 14 lut 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Alicja169 napisał(a)
Drzwi uchylone, wchodzę....halo, dzień dobry
Wszystkiego dobra nagromadziłaś Aniu całkiem sporo, roślinki i różności ozdabiające ogród wzbudzają spore zainteresowanie Tak to już jest na naszym forum, że każdy nowy ogród natychmiast jest centrum zainteresowania Ogrodowiczan
Zwróciłam uwagę na fontannę przy ceglanym murze, już podłączona i działa, czy tylko element dekoracyjny?
Masz tak dużo kolorów i kształtów, że trudno skupić się na jednym fragmencie, wszędzie można znależć coś ciekawego.
Pozdrawiam, i sukcesów ogrodowych życzę

Fontanna działa dzięki baterii słonecznej podłączonej do pompki ,trzeba się dobrze przyjrzeć na zdjęciu to widać jak woda spływa kaskadowo.
Przy fontannie posadziłam bluszczyk( wilec był sezonowo ),może w tym roku zrobi większy" klimacik".Dołem dosadzę jeszcze funkie...
Tak, u mnie trochę mydło i powidło ale lubię tą różnorodność u siebie.U innych zachwycam się ogrodami w jednym stylu i podziwiam konsekwencję...a u siebie cieszę się namiastką wszystkiego...
Dziękuję za odwiedziny w moim ogrodzie, na razie to zdjęcia do 2016r ale pomału zbliżam się do aktualnych, myślę że do wiosny zdążę ... w tym roku będzie też trochę zmian...zapraszam więc, drzwi do ogrodu otwarte(spuchły i się nie domykają...)
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
marba 20:17, 14 lut 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Nie przestaję zachwycać się wielością cudnych detali w Twoim ogrodzie, Aniu. Masz artystyczną duszę.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Magleska 20:25, 14 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18391
pięknie ....bardzo bardzo ....zachwycam się Twoim ogrodem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
patrycja 21:43, 15 lut 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Witaj, ładnie u Ciebie

Dawno, dawno temu posiałam kapustę ozdobną, wszystko mi zdechło i się zniechęciłam. U Ciebie będę podziwiać
____________________
Patrycja mój ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies