Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 14:05, 18 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8020
Takie różyczki kupiłam do bukietu i chętnie takie miałabym w ogrodzie...może ktoś zna taka odmianę ogrodową-różowy środek ,a brzegi limonkowe?


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 14:14, 18 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8020
AnnaMS napisał(a)
Cześć Aneczka, ale masz dużo cebulowych kwitnących, aż miło popatrzeć gdy jest tak zimno Ja troszkę zraziłam się do tulipanów, żonkili itp. kwitną rok lub dwa a potem zanikają u mnie, ale może w tym roku się skuszę dzięki Tobie

Hej Aniu!Nawet na te dwa lata myślę że się warto skusić,wiosną tak cieszy wszelkie kwiecie

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
dana1s 14:24, 18 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Aniu prześliczna wiosna nastała w Twoim ogrodzie
Jeżeli podoba Ci sie ta różyczka, to powinna Cię zachwycić Pahasmina. Ja nie mogę się przestać nią zachwycać
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
agata19762 16:46, 18 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Bardzo podobna kolorystycznie jest różyczka Pastella ...bardzo polecam
Kwitnie non stop do przymrozków


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
anpi 23:17, 19 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8020
dana1s napisał(a)
Aniu prześliczna wiosna nastała w Twoim ogrodzie
Jeżeli podoba Ci sie ta różyczka, to powinna Cię zachwycić Pahasmina. Ja nie mogę się przestać nią zachwycać

Danusiu mam Pasminę, podoba mi się,ale to nie toChodzi mi o takie zielonkawe zewnętrzne płatki
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:24, 19 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8020
agata19762 napisał(a)
Bardzo podobna kolorystycznie jest różyczka Pastella ...bardzo polecam
Kwitnie non stop do przymrozków



Agatko mam też Pastellę, ale to zupełnie inna różyczka Chodzi mi o taki bardziej chłodny,intensywny róż w środku i zielonkawe brzegowe płatkiI sam kształt kwiatu mnie zachwycił w tych co kupiłam do bukietu Pastella latem jest bardzo blada...i blednie wraz z rozkwitem...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 19:44, 20 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
anpi napisał(a)

Szkoda że te tulipanki Cie zawiodły Ja za to zamówiłam mieszankę cebul ,które miały być w odcieniach fioletu i różu...a póki co zakwitły czerwone...Lubię czerwone ale liczyłam na inne Ale przynajmniej kwitną...!
Miło że zaglądasz Zapraszam.

Moje tulipanki też mnie zawiodly.Sporo z przednich lat niekwietnie.Tylko listki albo ich wcale nie ma.

Aniu,piękna Twoja wiosna cała
Tulipanki ślicznie się prezentują w tych nowych donicach
Tobie i całej rodzince życzymy( ja i polówka )) radosnego, rodzinnego świętowania
I spacerkow po ogrodzie między biesiadowaniem
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 00:36, 21 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8020
Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim życzę radości i pokoju w sercu, niech miłość i nadzieja przepełni i rozpromieni...Oraz zwyczajnego odpoczynku dla ciała zapracowanego ogrodnika i spędzenia miłych chwil w przyjemnym otoczeniu

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
ElzbietaFranka 13:15, 21 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
To jest róża uprawiana w szklarniach pewnie w Ameryce Południowej Peru więc do ogrodu się nie nadaje

Aniu Wesołego Alleluja
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anpi 20:10, 21 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8020
Elu zdaje sobie sprawę ,że identycznej róży do ogrodu nie znajdę, a te co kupiłam nie są ze zwykłej uprawy w gruncie. Ale może jakąś podobną...

Elu-Alleluja!

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies