Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 21:31, 12 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
paniprzyroda napisał(a)
Wiosenny ogród taki czysty i uporządkowany pozwala dostrzec więcej Ach te ozdobniki ogrodowe, jak bez nich żyć?

Chodzi Ci o ten woreczek foliowy( z zawartością) który wkradł się w kadr na ostatnim zdjęciu? Takich ozdobników jeszcze trochę jest w różnych miejscach... w woreczku na przykład jest czekająca na posadzenie Brunera od Anabuko
Chwile wcześniej miałam jeszcze taki sajgon ( w razie jak by ktoś myślał że wszystko zawsze jest cacy)

To tyle na razie w sprawie mojego uporzadkowania Jeszcze trochę przed nami!
A jeżeli chodzi o te "zdobiące ozdobniki" to faktycznie wiosną lepiej widać póki wszystko się nie rozrośnie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Anitka 23:25, 12 kwi 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Ten domek dla skrzatów jest uroczy. Poczułam "dziecięńcą radość". Smerfetka na huśtawce mnie rozczuliła
Całą zimę stoi na zewnątrz?
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
anpi 23:47, 12 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Tak Anitko, miska z całą zawartością "skrzatowego dobytku" stała całą zimę na dworze.Miska jest dziurawa,wiec ewentualny nadmiar wody wypływa I posadzone tam rozchodniczki mają się dobrze.A mimo suszy latem ,zapewniam Cię były podlewane namiętnie (przez te prawdziwsze skrzaty) nie tylko tą małą koneweczką ... ( wręcz pływały...)

Twoja wersja takiej miniaturki ,to byłoby dopiero dzieło
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Pola 13:07, 13 kwi 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
anpi napisał(a)

Chodzi Ci o ten woreczek foliowy( z zawartością) który wkradł się w kadr na ostatnim zdjęciu? Takich ozdobników jeszcze trochę jest w różnych miejscach... w woreczku na przykład jest czekająca na posadzenie Brunera od Anabuko
Chwile wcześniej miałam jeszcze taki sajgon ( w razie jak by ktoś myślał że wszystko zawsze jest cacy)

To tyle na razie w sprawie mojego uporzadkowania Jeszcze trochę przed nami!
A jeżeli chodzi o te "zdobiące ozdobniki" to faktycznie wiosną lepiej widać póki wszystko się nie rozrośnie

O rany, robota wre, będę zglądać co tam będzie posadzone.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
marba 18:14, 13 kwi 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Aniu, trawki rosną Ci jak na drożdżach, u mnie o wiele mniejsze, ale ja później wysiewałam. Cieszę się, że u Ciebie takie dorodne.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
gosika67 18:22, 13 kwi 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Porządeczek u Ciebie, pergola biała fajna.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
anabuko1 22:55, 13 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
anpi napisał(a)

Jeszcze nie wszystkie rekwizyty wyniesione i rozstawione:

U mnie też nie wszystkie są już w ogrodzie.
Ale twoje fajnie już z roślinkami się prezentują .Brawo Aniu !!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Dorota123 10:40, 14 kwi 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)
Trawy Mayesty z nasionek od Zawitki i Basi( wysiane 5 marca) pięknie rosną i łapią już kolorek
Wilec pnie się w górę ,już kończy mu się patyczek
Twoje trawy już takie duże, aż jestem zdziwiona ich wielkością. Co to za wilec? ma świetne listeczki.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Gosialuk 14:02, 14 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Jakie wielkie te trawy. Moje siane 20 marca, to mikruski w porównaniu do twoich.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anpi 15:15, 14 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Pola napisał(a)

O rany, robota wre, będę zglądać co tam będzie posadzone.

Sadzić będziemy tylko w wąskiej rabacie przy płocie.Ale jeszcze nie mam sprecyzowane co!Wjazd z kostki jest przesunięty bliżej płotu.Koło istniejącej rabaty będzie posiany trawnik.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies