Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 15:32, 16 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
AgataM napisał(a)
Pięknie i kolorowo jest w Twoim ogrodzie. Świetnie dobrałaś dodatki. Cały czas jestem pod urokiem białego płotku i pergoli.
Ja u siebie cieszę się tylko żonkilami. Tulipany niestety nie wypuściły pąków. Mam ich tylko pojedyncze sztuki
Pozdrawiam gorąco

Z tymi tulipanami to tak teraz jest A wyciągasz ich cebulki do przesuszenia?Ja mam sporo tulipanów ,żonkili i narcyzów starych odmian,to trochę kwitnięć będzie.Dosadziłam też nowe,część do doniczek,a cześć w koszyczkach do gruntu.Te będę jesienią przesuszać ,zobaczymy czy zakwitną na drugi rok.
Mnie cieszą jeszcze starodawne prymulki ,które mnożą się bardzo szybko!

A tej bieli nie mogę się oprzeć i zamówiłam jeszcze jedną białą pergolę metalową I po świętach może popracuję nad punktem widokowym na wprost drzwi do ogrodu
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 15:50, 16 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Pola napisał(a)
Kurczę właśnie taką rzeźbę " ogrodniczkę " chcę do mojego ceglanego kółka.
Fotki jak zawsze cudne.


Ja mam dwie takie różne panienki w ogrodzie( a właściwie trzy)ale marzy mi się jeszcze taka większa ok.140 cm taka kobitka z dzbanem

A u Ciebie Pola w ceglanym kółku pasowała by jakaś taka figurka,wybór jest spory.Ja mam blisko siebie wytwórcę takich figurek.Też wysyła, mogę dać namiar na priv.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AgataM 15:51, 16 kwi 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
W większości cebule sadziłam jesienią. Moja bujna wyobraźnia pokazywała mi kępy kolorowych tulipanów. A tu kicha... Wypuściły dorodne liście.
Pergole dają dużo elegancji. Zaglądałam do Ciebie, ale teraz będę robić to częściej
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
anpi 15:56, 16 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Agania napisał(a)

Kordylina wygląda niesamowicie w tym gazonie

Aganiu dzięki za pochwałkikordylina na razie tylko wstawiana na zahartowanie,na razie zabrałam na taras ,bo przymrozki.Ale myślę właśnie posadzić ją w tej donicy,tylko nie wiem ,czy jeszcze coś jej dodać do towarzystwa?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gosialuk 16:27, 16 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Coś wylewającego się z misy by pasowało.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anpi 00:22, 18 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
AgataM napisał(a)
W większości cebule sadziłam jesienią. Moja bujna wyobraźnia pokazywała mi kępy kolorowych tulipanów. A tu kicha... Wypuściły dorodne liście.
Pergole dają dużo elegancji. Zaglądałam do Ciebie, ale teraz będę robić to częściej

Szkoda że te tulipanki Cie zawiodły Ja za to zamówiłam mieszankę cebul ,które miały być w odcieniach fioletu i różu...a póki co zakwitły czerwone...Lubię czerwone ale liczyłam na inne Ale przynajmniej kwitną...!
Miło że zaglądasz Zapraszam.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:27, 18 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Gosialuk napisał(a)
Coś wylewającego się z misy by pasowało.

Mam nawet taką roślinkę...jakby "rozchodniczkową"i myślałam żeby ją dać.Ale zastanawiam się czy dodać jeszcze jakiś kolorek ...?

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:34, 18 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
W kolorze blue i nie tylko...

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AnnaMS 02:25, 18 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Cześć Aneczka, ale masz dużo cebulowych kwitnących, aż miło popatrzeć gdy jest tak zimno Ja troszkę zraziłam się do tulipanów, żonkili itp. kwitną rok lub dwa a potem zanikają u mnie, ale może w tym roku się skuszę dzięki Tobie
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Pola 08:09, 18 kwi 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
anpi napisał(a)


Ja mam dwie takie różne panienki w ogrodzie( a właściwie trzy)ale marzy mi się jeszcze taka większa ok.140 cm taka kobitka z dzbanem

A u Ciebie Pola w ceglanym kółku pasowała by jakaś taka figurka,wybór jest spory.Ja mam blisko siebie wytwórcę takich figurek.Też wysyła, mogę dać namiar na priv.

Aniu, trafiłaś właśnie w tym kółku planowałam obok mnie też są do kupienia, dziękuję za propozycje.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies