Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anabuko1 13:57, 28 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23575
anpi napisał(a)

Bo jedna Ania była u drugiej Ani, a wcześniej ta druga była u pierwszej i jedna robi zdjęcia u drugiej i nawzajem, wiec nie pojmiesz pani: ani -ani, która Ania u której Ani Obie uwielbiają w ogrodzie kolory, dodatki, biel i różne odcienie zieleni, hosty i róże i całą masę różnych roślinek



Acha, cha jakie tu poetyckie wywody
No super.
A hosty takie soczyste, całe ,piękne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 13:59, 28 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23575
anpi napisał(a)

Dziękuję! Cieszę, że ogród się podoba. Może nie wszystko chce bujnie rosnąć, ale jest tak upchane, że czasami nie ma gdzie się rozrastać
Czosnki już przekwitły, mam sporo zaległych zdjęć.

Cudne te twoje czosnki.
Ale i dużo ich widziałam w ogrodzie miałaś, masz
Moje duzo ostatnio zlewa powaliła, połamała.I chyba je zetnę do bukietu jakiegoś
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 14:06, 28 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23575
anpi napisał(a)
/original.JPG[/img]


a to spryciula..Jakie sobie ładne podium wybrał.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
KasiaBawaria 15:50, 28 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Pan kot pozuje odkad odwiedzilam twoj watek, mysle i mysle, gdzie tu takie drzwi postawic i zaluje, ze nie mam miejsca.No chyba ze przy plocie, zeby zrobic iluzje, ze mozna przez niego pojsc dalej
____________________
Zapraszam na kawe
A_gawa 11:17, 04 lip 2021


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
anpi napisał(a)
Witam! Dziękując wszystkim, którzy właściwie nieświadomie przyczynili się do wielu zmian jakie zaszły w moim ogrodzie i nie tylko - postanowiłam, że i ja otworzę szerzej drzwi swojego ogródka szumnie nazywanego ogrodem. Ale w porównaniu do waszych metrów kwadratowych... to raczej ogródek.
Otwieram te drzwi prawie dosłownie, bo takowe "wytyrał" dla mnie mój zaślubiony REALIZATOR MARZEŃ (w skrócie RM)



...


Nietuzinkowe miejsce z bajecznie romantyczną duszą Właścicielki.
Fantastycznie, że są mężowie, którzy dla żon tworzą dzieła sztuki.

Anpi, pięknie masz.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
anpi 01:48, 10 lip 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8173
anabuko1 napisał(a)

Cudne te twoje czosnki.
Ale i dużo ich widziałam w ogrodzie miałaś, masz
Moje duzo ostatnio zlewa powaliła, połamała.I chyba je zetnę do bukietu jakiegoś

Przekwitłych czosnków tylko kilka zostawiłam na rabatach, bo też większa część wyłożona była. Teraz dużo innych kwiatów zdobi ogród. Codziennie coś nowego lub pełniej zakwita, a ja mam straszne tyły w pokazywaniu Wam ogrodu. Ale zdjęcia robię, więc może w urlopie zadbam bardziej o swój wątek!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Agatorek 09:37, 10 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13275
anpi napisał(a)


I mi zamarzyło się lustro, planowałam inne, ale eM powiedział mi o starej szafie marniejącej w rodzinnej stodole i przywiózł mi jej drzwi z lustrem.




Lustro jest świetne. Bardzo pasuje w Twoim ogrodzie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ElzbietaFranka 11:17, 10 lip 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
anpi napisał(a)

Elu, nic nie stoi na przeszkodzie, by zobaczyć mój ogród w realu Zróbcie sobie rodzinną wycieczkę wycieczkę w nasze strony Roztocze jest piękne i nad Białym jeziorem, zdrowy mikroklimat A my pomiędzy Zaciszny zakątek w mieście Ducha Bielucha z kredowych podziemi







Wiem Aniu, że u Was pięknie. Kiedyś byłam dawno temu nad Białym. Moja z tych stron ma męża. Pojechałam z nią do jej rodziny.
Mnie jest trudno się wybrać gdzie kolwiek. Jedynie raz do roku na wakacje nad morze jedziemy. Teraz przez zarazę nawet rodziny nie odwiedzam na grobie mamy już nie byłam od 2 lat.

Tyle pięknych zakątków jest do odwiedzenia a ja grzebie tylko w ziemi. Boje się zapuścić ogrodu. Nie ma mnie kto zastąpić w tych pracach.
Jeszcze to mój duży mankament mam prawo od kilkudziesięciu lat i nie jeżdżę samochodem. Bardzo mi to utrudnia życie muszę się prosić domowników aby mnie zawieźli gdziekolwiek. Dają mi klucze i mówią jedź.

Nie lubiłam host jak czytałam u Ani z Debowygo .... Która też ma ich dużo jak zawsze sobie myślałam jak można coś takiego sądzić. W zeszłym roku zapałałam miłością do nich i nasadzilam ich sporo. Teraz myślę jaka ja głupia byłam. Piękne są liście różne kolory bardzo eleganckie. Żeby jeszcze ich ślimaki nie lubiły, ale nasyoalam granulatu i wyzdychaly.

U nas przechodzą okropne burzę wczoraj 2 i w nocy dzisiaj nie spałam patrzyłam przez okno jak drzewa się kołyszą.

Rozpisałam się kończę

Pozdrawiam miłego dnia i niedzieli
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Ewa777 16:21, 10 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
Fajne miałyście spotkanie dziewczyny
Mimo chłodu na pewno były gorące rozmowy
Nie wiedziałam, że masz taki cudne lustro. Pewnie traktowałam je do tej pory jako przejście. A tu taka niespodzianka
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
anabuko1 23:01, 10 lip 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23575

Aniu, cieszę się,że dziś znowu mogłam zobaczyć ten twój wyjątkowy i przepiękny ogród
Co raz jest inne, inne rośliny w nim zakwitają. I te wszystkie dekoracje.
Dziękuję za to nasze spotkanie i pogawędki i przemiły czas.
Za gościnę i sadzoneczki.
Już posadzone wszystko
Na pamiątkę zostawiam

Narobiłaś mi na tą róże ochotę. I chyba na jesieni będę jej szukać


____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies