Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

Iwonka 07:26, 21 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Ta czerwona kropeczka to jakiś nowy kwiatuszek? Mały ogrodnik wam rośnie Pomaga czy tylko podziwia?

Bardzo urokliwie wygląda ten zakątek, masz niesamowicie bujne bergenie
Podziwiam ten hakonkowy szpaler, który również u siebie sadzę. Fajnie porządkuje i zamyka rabaty
Niesamowity miałaś pomysł z obsadzeniem ogrodzenia powojnikami. Taka kolorowa, delikatna radość wśród spokojnego kolorystycznie wnętrza. Podoba mi się ten zamysł U siebie też kiedyś dodam powojniki, ale na obeliskach, bo ogrodzenie już szczelnie obrośnięte.

Dziękuję za info z cisami, będę dosadzać w takim razie Fastigaty. Na razie robiłam łopatowo-grabiowe przymiarki gdzie i ile
Walki z ćmą nie zazdroszczę, zobacz wystarczą dwa dni aby łasuchy tyle zjadły. U mnie pomógł mospilan w podwójnej dawce i codzienna obserwacja. Na szczęście podczas tygodniowego wyjazdu byłam już po pierwszej inwazji a buksy zostawiłam zabezpieczone mospilanem. Ale przeraża mnie ta dawka chemii, którą musimy lać, aby rośliny przetrwały...
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
basia3012 12:36, 21 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9410
Iwonka napisał(a)
Ta czerwona kropeczka to jakiś nowy kwiatuszek? Mały ogrodnik wam rośnie Pomaga czy tylko podziwia?

Bardzo urokliwie wygląda ten zakątek, masz niesamowicie bujne bergenie
Podziwiam ten hakonkowy szpaler, który również u siebie sadzę. Fajnie porządkuje i zamyka rabaty
Niesamowity miałaś pomysł z obsadzeniem ogrodzenia powojnikami. Taka kolorowa, delikatna radość wśród spokojnego kolorystycznie wnętrza. Podoba mi się ten zamysł U siebie też kiedyś dodam powojniki, ale na obeliskach, bo ogrodzenie już szczelnie obrośnięte.

Dziękuję za info z cisami, będę dosadzać w takim razie Fastigaty. Na razie robiłam łopatowo-grabiowe przymiarki gdzie i ile
Walki z ćmą nie zazdroszczę, zobacz wystarczą dwa dni aby łasuchy tyle zjadły. U mnie pomógł mospilan w podwójnej dawce i codzienna obserwacja. Na szczęście podczas tygodniowego wyjazdu byłam już po pierwszej inwazji a buksy zostawiłam zabezpieczone mospilanem. Ale przeraża mnie ta dawka chemii, którą musimy lać, aby rośliny przetrwały...



Iwonko, masz rację, to ogrodnik nam rośnie, człowiek czynu. Nie lubi podziwiać, woli coś robić.

Też wydaje mi się, że taki szpaler jednakowej roślinności to trochę porządkuje różnorodność nasadzeń.
Walka z ćmą trwa. Pryskane było Lepinoxem. I na razie nowych gąsienic nie widać.

Dzięki Iwonko za odwiedziny i pochwały. Bardzo to miłe.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anabuko1 19:50, 21 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23431
WAW!!I WAW!!
Ale masz tam przepięknie.Wzdycham aż głośno to tych twoich pięknych widoczków ogrodowych.
A ten szpalerek hakonek robi nie samowite wrażenie.
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
basia3012 21:31, 21 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9410
anabuko1 napisał(a)
WAW!!I WAW!!
Ale masz tam przepięknie.Wzdycham aż głośno to tych twoich pięknych widoczków ogrodowych.
A ten szpalerek hakonek robi nie samowite wrażenie.
Pozdrawiam


Aniu, dziękuję za pochwały. Lubię być chwalona. Ale dawno u Ciebie nie byłam. Zaraz wpadam.
Hakonki robią dobrą robotę. Porządkują rabaty. Też jestem zadowolona z nich.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Adela 12:32, 22 sie 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Basiu, wieczorkiem odpowiem, pozdrawiam
____________________
Ela - Moja ostoja
basia3012 10:41, 23 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9410
Adela napisał(a)
Basiu, wieczorkiem odpowiem, pozdrawiam


Elu, już przeczytałam. Dziękuję bardzo.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 20:34, 25 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9410
Zdjęcia z dzisiaj.
Moje żurawki.







____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 20:37, 25 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9410






____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 20:40, 25 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9410






____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 20:44, 25 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9410






____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies