Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Ogród Basi

ElzbietaFranka 13:55, 25 cze 2026


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Basiu wstawie u siebie budę.
Jadę podlewać dzisiaj ukrop leje się z nieba więc trzeba pomóc roślinom.

Piszesz że brunery mogą być o różnej wysokości muszę sprawdzić.


Basiu sprawdziłam w zamowieniu i rzeczywiście u mnie są te mniejsze Silver Heart. U ciebie prawdopodobnie Alexander's Gresy.

Już przed chwilą zamówiłam po 19 zł brunery Alexander's....
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 18:36, 25 cze 2026


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
basia3012 napisał(a)



Aniu, tylu pięknych słów o moim ogrodzie i mojej pracy to dawno nie słyszałam. Bardzo serdecznie za wszystkie dziękuję.

Należą ci się
Mam zawsze wrażenie , że masz idealny ogród
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies