Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród kwiatowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród kwiatowy

Kokesz 16:37, 30 cze 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Ooo, ja też bym się wybrała...

Elu, to chyba grupa łódzka a nie poznańska.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 16:40, 30 cze 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
violaskom napisał(a)

Ja jutro wybieram się do Berlina. Może tam zaliczę jakieś centrum ogrodowe. Liczę na coś, czego nie ma u nas.


Ale fajnie

Pochwal się później co fajnego kupiłaś
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
violaskom 16:41, 30 cze 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
KasiaBawaria napisał(a)
Ostatnio sie wlasnie nad tymi makami zastanawialam.Jak dlugo ci kwitna?

W tym roku je wysiewałam, więc nic o nich nie mogę powiedzieć. Prezentują się ładnie, ale za rzadko je posadziłam. Może jeszcze zgęstnieją.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
violaskom 16:45, 30 cze 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Kokesz napisał(a)


Ale fajnie

Pochwal się później co fajnego kupiłaś

Jeśli coś w ogóle kupię. Chciałam podjechać do Rosengarten Forst. Zawsze tam chciałam podjechać, ale zawsze było już po kwitnieniu róż. Teraz chyba jest dobry czas.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
violaskom 16:48, 30 cze 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
ElzbietaFranka napisał(a)
To popatrz na fotki u Danusi kto był.

Bardzo ci dziękuję za odpowiedź. Leżę na łóżku i ledwo dysze. Co to się dzieje z tą pogodą bardzo to źle znoszę.

Ja za to mam idealny dzień na ogród ale mam lenia i nic nie robię. Jak jest słońce i gorąco to nic nie jestem w stanie zrobić.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
ElzbietaFranka 19:01, 30 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13938
Kokesz napisał(a)
Ooo, ja też bym się wybrała...

Elu, to chyba grupa łódzka a nie poznańska.




Okazuje się, że ani ty ani ja nie mamy racji. To była grupa ogólnopolska. Przeczytałam u kogoś z poznańskiego (wczoraj buszowalam po Ogridowisku) że silna grupa z Poznania i tak napisałam.
Zrobiłam przed chwilą rozeznanie i z łódzkiego,śląskiego,Kujaw i jeszcze pewnie z innych województw. Wiele osób się zjechało.
Komuś odpisywałam,że dobrze jest spacerować jak chmury nad głową. Jak myśmy były upał jak pamiętasz 20 czerwca nie do zniesienia.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kawa 14:16, 01 lip 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
pięknie Violu normalnie nie można oderwać oczu!!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
daszum 23:13, 01 lip 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Viola, potwierdzam, że Angela to fajna róża.
U mnie też Bukavu są różowo białe, z przewagą białego.

Twój ogród jak zwykle zachwyca.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Kasia_CS 21:49, 03 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
No nieee... Co stronę przecieram oczy z zachwytu. Kobieto, jakie Ty masz przepiękne róże!! i w niesamowicie zdrowe

Trafiłam tu dzięki poszukiwaniom informacji o róży Starlet Melina, bo oglądałam dziś pnące w ogrodniczym i była to potencjalną odmiana do kupienia. W internecie nie przekonały mnie opinie, a u CIebie wygląda całkiem nieźle... Tylko, że biorąc pod uwagę szaleństwo wszystkich pozostałych Twoich róż, to niemiarodajne, bo widać, że to jest w ogóle jakaś magia u Ciebie!

Moje róże potrafią pięknie zapączkować, ale zawsze ucierpi kwitnienie a to z okazji deszczu a to nadmiernego palącego słońca - choćby Jasmina - u CIebie meeega spektakularna! No nie mogę się nachwalić i dodaję do obserwowanych, bo zwaliło mnie z nóg

Piszę chaotycznie, bez składni, ale wypieki na twarzy mam z wrażenia i mózg niezbyt działa
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
violaskom 15:54, 05 lip 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Kama, Danka Dziękuję.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies