Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród kwiatowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród kwiatowy

Anda 14:35, 14 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Ale cuda pokazujesz Wszystko takie dorodne, wypasione, no boskie masz te rośliny Róże przepiękne i bardzo Ci dziękuję za ich podpisywanie.

A Darceya możesz lepiej pokazać robiąc mu zdjęcie zmniejszając kontrast w aparacie.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
violaskom 14:48, 14 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Anda napisał(a)
Ale cuda pokazujesz Wszystko takie dorodne, wypasione, no boskie masz te rośliny Róże przepiękne i bardzo Ci dziękuję za ich podpisywanie.

A Darceya możesz lepiej pokazać robiąc mu zdjęcie zmniejszając kontrast w aparacie.


Ewa, fajnie że zajrzałaś. Ja prawie codziennie jestem u Ciebie i cały czas czerpię z Twojej wiedzy. Zdjęcia robię smartfonem, więc nie mam za dużo możliwości. W tym roku prawie wszystkie róże chorują. Pewnie dla tego, że po raz pierwszy nie były niczym pryskane. Ciepła zima i dużo zostawionych liści z ubiegłego roku zrobiły swoje. Wiem, że radziłaś, żeby obrywać wszystkie stare liście, ale przy tylu różach nie byłam w stanie tego zrobić. W tym roku mam cały dach z każdej strony zasiedlony przez szpaki i mazurki. Zauważyłam, że mazurki zjadają mszyce z róż więc z tego powodu niczym ich nie pryskałam. Teraz znowu mam najazd motyli więc boję się pryskać nawet środkiem antygrzybowym. Mam jeszcze pytanko do Ciebie, ale wejdę na Twoją stronę.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Anda 14:52, 14 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Violu, rób oprysk i podlewanie gnojówką lub herbatką ze skrzypu. W tym roku pewnie jeszcze nie będzie efektu, ale w przyszłym już powinien. Jednak musiałabyś to robić co dwa tygodnie od wczesnej wiosny aż do jesieni.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dorota123 17:36, 14 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Cudowny ogród.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Nowa12 22:10, 14 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale ty masz piękne i wielkie róże. Czysta przyjemność z oglądania.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Gosialuk 23:38, 14 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Pięknie. I zachwycam się tą samą różą co Sylwia.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
eVka 00:59, 15 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Violu, ile Ty masz róż! Jedna piękniejsza od drugiej Poppy też bardzo mi się spodobała, oryginalna, urocza
Chorób w ogóle nie widać.
____________________
Aurelllia 14:36, 15 cze 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
I za to kocham ten okres letni - za wybuch kolorów można naładować się energią
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Nowa12 22:05, 15 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
violaskom napisał(a)

Polecam! Śliczna, zdrowa róża. Potrzebuje dużo miejsca i oczywiście jest cudownie czerwona.


Czy ta Poppy Rose czymś się różni od Paganini?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
violaskom 13:11, 16 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Nowa12 napisał(a)


Czy ta Poppy Rose czymś się różni od Paganini?

Zbliżenie dwóch kiści. Po lewej Paganini po prawej Poppy Rose

Poppy Rose

Paganini
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies