Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w ogrodzie Jotki listopad 2011

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w ogrodzie Jotki listopad 2011

Joku 11:25, 31 lip 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12145
No właśnie ciacho. Przypomniałaś mi o smacznej drożdżówce, którą mi Jola zapakowała do torby. Zaraz będzie deser na śniadanie
W dziedzinie rymowania niestety, zdolności żadnych nie posiadam
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ana 11:29, 31 lip 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Och pomorzanki - cudna relacja! Ja nawaliłam A raczej nawalił internet i nawet nie mogłam wejść, żeby się skontaktowac z Wami Na przyszlość od razu poproszę o nr telefonu....ja dziś na szybciocha, bo goście w domu Cudna relacja, cudne spotkanie, następnego już nie odpuszczę!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Syla 11:57, 31 lip 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Dziewczyny , przebiegłam cały wątek ..... łał ..... Jesteście niesamowite !!! Muszę jeszcze raz po malutku , żeby informacje poukładać. Hanię poznałam , Jolę również .... czy Jotka to Jola ??? Pewnie tak. Macie piękne kolorowe , zadbane ogródki. Zazdroszę wiedzy kwiatowej. Ja ją po malutku zdobywam. Buziaki dla Sympatycznych Dziewczyn !!! Pozdrawiam z Łuczyckiej krainy deszczowców
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
jotka 13:18, 31 lip 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Dla ułatwienia proponuję Joku zostawić jako Jolę
a mnie nazywajcie Jolka - tak nawet wolę
Rodzinny obiad przygotowuję,
to dopiero wieczorem coś jeszcze ... zrymuję

Wieczorem "Ogród z przeszłością" ponownie obejrzę,
bo znam osobiście jego twórczynię,
więc świeżym spojrzeniem na niego wejrzę
- takie postanowienie teraz czynię

Ogródek Hanusi nie raz lustrowałam,
i zawsze czegoś nowego się dowiadywałam
Zajrzę i do Niej późną godziną
i Wasze ogródki też nie ominę

____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
hania 16:48, 31 lip 2011


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
No pięknie to zrymowałaś,cieszę się że spotkanie się udało
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Dzidka 17:13, 31 lip 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Joku napisał(a)
Bardzo spodobała mi się ta kompozycja jako osłona tarasu





Też mi się podoba taka ' buszowatość' i też lubię spotykać się z podobnie jak ja zakręconymi roślinoholiczkami.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Gardenarium 19:23, 31 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziewczyny i chłopaki
Ale fajnie, tego jeszcze nie było, żeby aż dwa zloty naraz! To niesamowite i wiem co czuliście, bo ja czułam to samo w Sosnowie
Pomyślcie, co by to było, gdybyśmy nie mieli ogrodów Aż strach pomyśleć.
Jeżówki piękne i cała reszta. Pozdrawiam wszystkich uczestników

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
an_tre 19:28, 31 lip 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
A my przy monitorkach wiernie wam towarzyszyliśmy te spotkania s superowe!! )) nic nie szkodzi, że wszyscy nie mogą jechać, bo relacje są tak wierne i wspaniale oddają klimat tych spotkań
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
jotka 21:39, 31 lip 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Obejrzałam przed chwilą relację ze wspaniałego spotkania w pięknym ogrodzie w Sosnowie i zastanawiam się skąd było u mnie tyle odwagi, żeby na moja skromną działeczkę zapraszać gości...

Ale bardzo się cieszę, że jednak się odważyłam - dzięki temu poznałam 2 wspaniałe osoby, dowiedziałam się tylu ciekawych rzeczy.... warto było

Dzięki Wam wszystkim, którzy tu zaglądaliście i naszemu spotkaniu kibicowaliście
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
jotka 21:41, 31 lip 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
gardenarium napisał(a)

Jola, z przyjemnoscia odwiedziłabym Ciebie i Twój ogród - ale strasznie daleko !
Mam nadzieje, ze kiedyś sie spotkamy
Zrobiłam konfitury wiśniowe wg Twojego przepisu - znakomite !
Pozdrawiam


Zrobimy kiedyś zlot pośrodku, żeby wszyscy mieli blisko


Trzymam Cię za słowo Danusiu
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies