Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

galgAsia 11:22, 23 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Okolice Gorzowa, Grzesiu, nigdy tego nie myl
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
greg66 11:25, 23 lis 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Już nie będę
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
pestka56 13:07, 23 lis 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Nie wszystkie interpretacje są słabe. Bywa różnie. Czasem jest trochę czasu na koniec koncertu i wtedy często naprawdę ci młodzi ludzie pokazują co potrafią. Weź pod uwagę, że oni mają tylko jedną próbę dzień przed koncertem.

https://www.youtube.com/watch?v=uZr42EGzXp0
____________________
Kasia
Ania111 13:25, 23 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Grzesiu ,

Ja mam pytanko o domek
Na 2 osoby to parter tylko ?
Mam podobny dylemat
I proszę powiedz jeszcze czy masz kuchnię z salonem ?
____________________
Ania Spelnione marzenie
gosika67 15:36, 23 lis 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Lubuskie- lasy, grzyby, lasy, byłam w tym roku w Sówce, bajka.
Piękny krajobraz z tym jeziorkiem u Ciebie, Funia się wybiegała.U nas dziś mroźne powietrze i wiatrzysko.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
greg66 16:54, 23 lis 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Kaśka tu chodzi o to, że ja jestem fan starego brzmienia. Gdy w latach 80-tych zmieniono sposób nagrywania, dżwięk był przetwarzany przez komputer a obróbka w studio była bardziej "plastikowa" mi to nie podeszło. Ja słucham muzyki nagranej w latach 60-tych i 70-tych z mały wyjątkami. I to jest mój świat. Oczywiście takie imprezy o której piszesz dobrze że się odbywają ale one już nie są dla mnie.

Aniu mamy na dole salon z kuchnią i małą spiżarką, mój pokój i sypialnia, hol i łazienka. Dla dwóch osób czego trzeba więcej. Gdy ktoś przyjeżdża to oczywiście śpi na górze ale gdyby jej nie było to i na dole miejsca jest sporo.

Gosiu ja korzystam ale zaczynają mnie lekko pzrerażać prognozy. Gdzie nie spojrzysz to straszą zimą stulecia
Jak ja nienawidzę zimna.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
deszczowymaj 18:49, 23 lis 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
greg66 napisał(a)
Nasz domek to już prawie zabytek, tabliczka wmurowana ma datę 1923 rok. Ale z niego to tylko został dach i zewnętrzne ściany. Wszystko skuliśmy aż do piasku pod domem i od nowa poszło ocieplanie, izolacja itd. Góra była jako strych więc żona zaprojektowała pomieszczenia i tak postawili ścianki z regipsów. W zeszłym roku dopiero rynny wymieniłem a w tym zrobiłem łazienkę na dole. Ale najgorzej bo teraz wyszła że góra nam nie potrzebna. Chłopcy się wyprowadzili a ten 100m kw na dole w zupełności wystarcza. Żeby chociaż jakaś wnuczka, a tu cicho.

)

O to podobna sytuacja jak u nas,tylko że dom a raczej jego (pierwsza część) z przed 1900r ..później dziadek mojego eMa troszkę go rozbudował.Ale i tak nie zmienia to faktu,że jest wiekowy
Jak do tej pory ..tak naprawdę udało nam się wykończyć tylko.. albo aż,jedno pomieszczenie,jest to pokój..ale rozpruty został całkowicie..tak jak u Was..łącznie z wymianą belek sufitowych,części ścian,podłogi i instalacji.A wszystko robimy sami,oczywiście głównie mój eM ..bo ja to raczej-przynieś,podaj,pozamiataj
Wrzucę u siebie na wątku zdjęcie to zobaczysz
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Ania111 20:12, 23 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Grzesiu
Fajne są malutkie domki
Takie romantyczne i przytulne .

...I Przeciesz nasze ogrody to jak
Przedłużenie domu
Pokoji do woli

I spiżarnia to nasz warzywniak

A cóż człowiekowi potrzeba więcej,


Asia ,
Jeszcze będziesz to wspominać z łezką w oku
____________________
Ania Spelnione marzenie
greg66 21:06, 23 lis 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
A u mnie teraz nagietki sobie kwitną







____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
pestka56 22:20, 23 lis 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
U mnie już zimowo w ogrodzie. Resztki liści z wierzb białych spadają. Tylko róże pnące ciągle liściaste.

Widzisz Pan nie jasno napisałeś. Mój świat muzyczny jest bardzo szeroki, choć dość mało w nim polskiej piosenki. Zaczynałam słuchać od Hendriksa i Joplin w 8-mej klasie podstawówki. Potem już mi tak zostało, że ta polska jakby ciut gorsza, ale nie do końca. Jest sporo tych „starszych” wykonawców, których zawsze chętnie słuchałam. Bardzo rzadko coś z polskich współczesnych mi się podoba i to najczęściej córka mi to podrzuca. Te koncerty radiowe są bdb słuchane na żywo. Kilka razy słuchałam transmisji i... było tak sobie.
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies