Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

greg66 20:27, 09 maj 2024


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
kupiłem duzo aksamitek w sobotę będę sadził




wysiało mi sie dużo pęcherznic


____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 20:29, 09 maj 2024


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571







jeszcze troche roślin przyjdzie a na resztę czekamy az zakwitną. Niestety nie wyszły zadne jezówki i to chyba jest znak ze moja ziemia nie nadaje się na nie
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElzbietaFranka 22:02, 09 maj 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
Witam Grzegorz
Można się pociąć przy takim mrozie. Też tak którejś wiosny miałam. Zlikwidowałam migdałka był piękny już miał prawie rozkwitać jedną noc i kwiatki padły. Wycięłam krzak bo po co mi krzak bez kwiatów.
W tym miejscu posadziłam kalinę Watanabe ta większą u mnie i odstukać kwitnie każdej wiosny.

U nas takich mrozów nie było -1-2 i to jeszcze jak wiatr zawiał.
U mnie też winogrona przymroziło ale nowe wyrosły i mają zawiązki kwiatowe. Winogrona owocują na latorośli więc jeszcze mogą twoje mieć zawiązki.

Nie martw się krzaki i drzewa odpoczną i w przyszłym roku rusza i będzie urodzaj.

Pozdrawiam

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basieksp 23:36, 09 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10350
Ale zobacz jak przyroda się broni, kwitną kolejne rośliny u Ciebie już łubiny takie rozkwitnięte u mnie na nie muszę jeszcze poczekać a aksamitki to według mnie kwiaty nie do zdarcia one nie boją się kapryśnej pogody, też je sądzę u siebie ostatnio polubiłam te drobniutkie, sama je wysiewam, także kwiaty mam trochę później
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies