Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

gogo 00:32, 26 sie 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Grześ, widzę, że masz zdolne ręce, i do roślin i do remontu
Chętnie podesłałabym ci mojego eMa na szkolenie, bo nijak mu nie wychodzi kładzenie kafelków, a fachowcy drodzy
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
greg66 22:25, 27 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Dzięki

W nocy wiało porządnie a i dzień chłodniejszy był, to parę fotek







____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 22:26, 27 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571









____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElaS 23:44, 27 sie 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
greg66 napisał(a)
Pzretaczniki nie ruszyły szałwie wypuściły pare pędów i to wszystko a i jeszcze czyściec to samo po ścięciu nic
Nie wiem czemu?


Grzesiu, u mnie w tym roku tak samo. W zeszłym po ścięciu pięknie kwitły i szałwie i przetaczniki, w tym nic.
Może kwestia pogody, warunków meteo, bo przecież nie podłoża.
Kto wie, co będzie w przyszłym roku. Zobaczymy. Ja zawsze tnę po kwitnieniu.
____________________
Malwowy ogród
AniazUroczyska 02:11, 28 sie 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
gogo napisał(a)
Grześ, widzę, że masz zdolne ręce, i do roślin i do remontu
Chętnie podesłałabym ci mojego eMa na szkolenie, bo nijak mu nie wychodzi kładzenie kafelków, a fachowcy drodzy


Ach, tak to jest z polonistami Mnie się marzył mąż taki "humanistyczny" , a mam inżyniera mechanika. W dodatku rączka nie złota, ale brylantowa, nie ma rzeczy której by nie zrobił, a wszystko perfekcyjnie. Bardzo to doceniam! Teraz spełnia moje marzenie- buduje werandę. Tak więc, w razie potrzeby, do nas też możesz podesłać na szkolenie Myślę że u Ciebie pewnie jest coś za coś. Może więcej wspólnych tematów do rozmów?
AniazUroczyska 02:29, 28 sie 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Grześ, te różowo kwitnące trawy to ...?
gogo 18:41, 29 sie 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
I u mnie szałwie po ścięciu nie zakwitły drugi raz, tylko poszły w liście
U moich traw ni widu ni słychu, żeby chciały zakwitnąć, póki co, oglądam u Ciebie

AniuzUroczyska, mój humanista i tak się nieźle nauczył posługiwać narzędziami, więc się nie czepiam dokładności
Szkoda, że zdolności nie są równo podzielone, ale z inżyniera da się zrobić humanistę, na odwrót nie
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
greg66 20:55, 29 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Ja w przyszłym roku zaraz po przycięciu będę nawoził przetaczniki i szałwie.
Aniu ja też "humanista" dlatego jak się przyjrzeć to do perfekcji wiele mi brakuje ale przynajmniej trochę pieniędzy zaoszczędzone jest.
Ta kwitnąca na czerwono trawa to miskant chiński "rotfeder".

Grażynko ogladaj, oglądaj , ja u Ciebie za to cały czas oglądam wszystko

trochę nocnej scenerii






____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 20:56, 29 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571






____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
AniazUroczyska 00:51, 30 sie 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
gogo napisał(a)
I z inżyniera da się zrobić humanistę, na odwrót nie


No wiem , nie wiem, mnie się to przez 45 lat nie udało W sumie jednak nie narzekam Uzupełniamy się! Ja mam pomysł, a on realizujeZnamy się od dawna. Przepytywałam go do matury z literatury. Dla niego Ignacy Krasicki, Zygmunt Krasiński , Józef Ignacy Kraszewski – to było jedno i to samo Z kolei, on pisał dla mnie ściągi na maturze z matematyki


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies