Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

greg66 11:59, 14 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
deszczowymaj napisał(a)


Hej Grześ widzę że na ślimaki polujesz Incognito



Asiu to po to aby mnie nie rozpoznały i żeby potem się nie mściły
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 12:01, 14 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
galgAsia napisał(a)
Ale super Wycieczka z przygodami Takie się pamięta i wspomina
Pozdrowienia dla Żony


Asiu dzięki przekażę
Myśleliśmy że dziś nas dopadną jakieś bóle ale jest ok.
A ja zaraz jadę na trzydniowe spotkanie muzyczne, będziem słuchać, gadać i hmmm... popijać
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
galgAsia 12:55, 14 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Czy Ty aby nie masz za dobrze...? Udanego wypoczynku
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
gogo 14:14, 14 sie 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Grześ, ogród w takim rozkwicie, że ho ho, nic tylko podziwiać
Spływ kajakowy z przygodami to pewnie fajna sprawa, ale woda to nie moja bajka.
Ale oglądać, jak inni pływają, może być
Na ślimaki poluję i chowają się przede mną pod doniczki
Muszę się zacząć przebierać jak Ty, tylko z okularami dam sobie spokój, bo i bez nich słabo widzę
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
inka74 14:15, 14 sie 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15022
Widzę, że kajaki ostatnio cieszą się popularnością na przyszłość jeden worek szczelny mały zabieraj. Mamy taką 10-tkę na dokumenty, kluczyki czy aparat bo były już różne wypadki z przenoskami, rąbaniem drzew i kamulcami większymi od kajaka tuż pod powierzchnią wody. Idealnie się taki mały worek na 1-dniową wyprawę sprawdził.
Ja po latach wróciłam na Czarną Hańczę, bardzo ją lubię, szczególnie jak kończymy na wizycie w saunie, chłodzeniu się w rzece a potem biesiadzie przy ognisku

Ubiór na ślimaki przedni. Mam wrażenie, że jest ich mniej niż w lipcu. Ale i tak prawie wszystkie hosty zjedzone. A stipę jak zaczyna kwitnąć obcinam końcówki, wtedy się tak nie pokłada i nie kołtuni, stoi sztywno. Te co nie obcięłam to takie gniazda się porobiły.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosialuk 16:35, 14 sie 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Świetna wyprawa. My też byliśmy na spływie po rzece Tanew. Fajnie było, ale za krótko. Ważek całe mnóstwo, szczególnie takich niebieskozielonych.
Z takich przygód śmiejemy się potem, jak już mają szczęśliwe zakończenie.
Ostatnio zboczyliśmy z drogi, bo był korek z powodu wypadku i trafiliśmy na polną drogę przez las z takimi dziurami, że bałam się że tam utkniemy na całą noc. Szczęśliwie wyjechaliśmy.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
KasiaBawaria 14:03, 15 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Widze, ze to w okolicy Wroclawia? Planujemy wyprawe w te rejony, wiec moze i na splyw sie zalapiemy
____________________
Zapraszam na kawe
greg66 17:59, 16 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
KasiaBawaria napisał(a)
Widze, ze to w okolicy Wroclawia? Planujemy wyprawe w te rejony, wiec moze i na splyw sie zalapiemy


Kasiu to jest około 30km od Opola, jak będziecie się wybierać daj znać to polece ci z jakiej firmy robić spływ bo tam około 15 firm (nie wszystkie są ok).
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 18:01, 16 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Już wróciłem i zaczynając podlewanie już jestem cały w komarach pogryziony






____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 18:08, 16 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Macie racje takie przygody będą wspominane jeszcze długi czas. To tak jak będąc młodym małżeństwem i mając małe dzieci (7 i 9 lat) pojechaliśmy do Słowackiego Raju tj po drugiej stronie Tatr. Piękne trasy chłopcy mieli używanie powalone drzewa, szlaki nad przepaściami, no i wlaśnie idąc takim szlakiem Maciek (ten młodszy) wysforował się naprzód stromo w górę, obok ściana na niej łańcuch ale między ścianą a łańcuchem przepaść, dorosły się złapie, dziecko .... nagle krzyk mamoooooo, Maciek wisi na łańcuchu kurczowo się trzymając nad pięcio metrową przepaścią. Nie zdążyliśmy dobiec, ubiegła nas grupka Słowaków idąca przed nami i go ściągnęła z tych łańcuchów. Uffff.... Na szczęście on nawet nie zdążył się przestraszyć ale do dziś to wspominany, tylko z malutkim usmiechem.



____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies